MAXIMA ekologiški žirniai ne tik „su kvapeliu“

Ekologiškų produktų manija užvaldo ne tik vartotojus, bet ir gamintojus bei prekybininkus. Deja pirkėjai negali būti ramūs, kad įsigis sveiką ir kokybišką produktą.

„Lankiausi Akropolio MAXIMOJE (Vilniuje) ir kartą ekologiskų daržovių skyrelyje radau daigintus žirnius su pelėsiais. Už ekologiškus produktus ir taip tenka nemažai sumoketi – už tai tikimasi, kad jie bus kokybiški ir sveiki. Bet ar tai galioja MAXIMAI..“, – nevartok.lt rašė Aistė.

Nevartok.lt skaitytojos nurodyta problema MAXIMOJE galėjo būti nesprendžiama jau ilgą laiką. Ekologiški produktai yra pakankamai griežtai kontroliuojami. Tačiau vilnietės Aistės demaskuota neatsakinga prekyba nekokybiškais daigintais žirniais rodo, kad MAXIMA nekontroliavo ir neprižiūrėjo ekologiškų produktų skyriaus.

„Patikrinome daigintų ekologiškų žirnių partijas parduotuvėse, kuriose buvo prekiaujama šiuo produktu. Iš tiesų, nors produkto vartojimo terminas nebuvo pasibaigęs, vienoje parduotuvėje kai kurie indeliai buvo su pelėsiu. Šiuo metu skubiai iš prekybos išėmėme ekologiškų žirnių indelius. Tikrinsime visas šio produkto partijas, susisieksime su gamintoju ir tuomet,atsižvelgdami į turimus faktus, spręsime kokių veiksmų imtis, kad užtikrintumėme, jog panašūs incidentai nepasikartotų ateityje“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Nepaisant to, kad sveikos mitybos principais vadovaujasi vis daugiau žmonių, matyt pastarasis atvejis stipriai pakirs pasitikėjimą MAXIMOS ekologiškų produktų skyriumi.

Dėkojame Aistei už atsiųstą informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. dr..:

    taip tyciotys negalima, maxima praras daug klientu.Man teko matyti ir surugusiu sulciu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>