MAXIMA apgaulių maratonas tęsiasi: akcija yra – pigių upėtakių nėra!

Prisipažinsiu: kiekviena savaitgalį važiuoju į MAXIMĄ, norėdamas įsitikinti ar pirkėjai yra apgaudinėjami. Važiuoju tikrinti, nes suskaičiavau, kad jau keturias savaites iš eilės buvau apmulkintas skelbiamų akcijų – neradau žadėtų prekių. O gal būt kažkas pasikeitė į gerąją pusę? Ar vartotojus taip lengvai MAXIMA suvedžioja už nosies,  užmesdama pigų masalą ir prisivyliodama juos į savo parduotuvę?

Šį praėjusį savaitgalį buvo naujas masalas – pigus upėtakis (tikėtina nepašvinkęs, kaip neseniai pardavinėjamos  lydekos) už 9.99 Lt už kilogramą. Akcija yra, o upėtakių už akcijinę kainą nėra.

„MAXIMA juokėsi iš NORFOS, kad jie nesugeba užtikrinti akcijinių prekių, kurias siūlo per akciją. O kas dabar? MAXIMA jau ne pirmą savaitę skelbia akcijas per kurias neįmanoma rasti prekių už pažadėtą kainą. Kalbu apie žuvis, jų išgirtą žuvies turgų, kuriame nieko naujo ir nieko gero“, – nevartok.lt rašo Vytautas.

„Visos akcijos planuojamos gerokai iš anksto, apskaičiuojant reikalingus akcijai prekių kiekius, atsižvelgus į nuolaidos dydį, į akcijos trukmę ir perkamumo istoriją.  Kiekvienai parduotuvei vykdomas atskiras paskirstymas. Taip, pasitaiko, kad vienoje parduotuvėje akcijos prekės gali pasibaigti greičiau, tačiau tai nereiškia, kad ir kitose parduotuvėse jų nėra. Tarkime, neseniai skelbėme vienos žuvies rūšies akciją.  Ir nors paskirstymai buvo įprasti,  vienoje parduotuvėje šią žuvį išpirko žaibo greitumu, kitose parduotuvės klientai šiuo pasiūlymu taip aktyviai nesinaudojo, todėl žuvies pakako visam akcijos galiojimo laikotarpiui. Taip pat atsitiko yra ir su upėtakiais, kuriems akcija buvo paskelbta dar savaitės pradžioje, tačiau paskutinę akcijos dieną parduotuvėje ši žuvis pasibaigė. Aišku mes siekiame išvengti tokių situacijų, kai norimos prekės klientas neranda, tačiau ypatingai su šviežia žuvimis yra sunku prognozuoti pardavimo kiekius, dėl šios priežasties reklaminėje informacijoje yra nurodyta, kad akcinių prekių kiekis yra ribotas“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Anonimas:

    Matyt Norfos atstovas :DDDD

  2. tiesiog neatstovas:

    čia apgaulė, o ne turgus. Anksčiau Maximose tiek daug nesąmonių nepastebėdavau.

  3. kaunietis:

    spekuliantai vėl apsimelavo?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>