MAXIMA apgaulė akis bado

Apgaudinėti vartotojus negražu ir nenormalu. Taip teigia MAXIMOS tiesmukišką vartotojų klaidinimą pastebėjęs Virginijus.

„Važinėjau dviračiu ir užsukau į MAXIMĄ nusipirkti vandens. Visada perku tik natūralų mineralinį vandenį. Dėmesį atkreipiau į Essentuky vandens kainą, butelį ir etiketę. Kainos etiketėje skelbiama, kad tai mineralinis stalo vanduo. Tačiau ant butelio aiškiai parašyta, kad tai gazuotas gėrimas!!! Gazuotas gėrimas su mineraliniais priedais. O tai visiškai skirtingi dalykai lyginant su informacija skelbiama ant etiketės. Tai gryna apgaulė“, – nevartok.lt pasipiktinimo neslėpė Virginijus.

Vyras sako, kad Essentuky gamintojas neskelbia, kad gamina natūralų mineralinį vandenį. „Pavadinimas Essentuky garsus nuo sovietinių laikų. Jis parduotuvėse dedamas šalia garsaus Borjomi, kad pirkėjas „pasikabintų“ ant garsaus vardo. Tuo vardu ir spekuliuojama. O graži kaimynystė šalia kito vandens lentynose rodo, kad norima vartotoją klaidinti“, – ironizavo Virginijus.

Prekybos centrai deda milžiniškas pastangas, kad vartotojų klaidinimas būtų pripažįstamas lengvu, nereikšmingu ir nebaudžiamu pažeidimu.

Apie viską pagalvota…

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. Rimute:

  Negi pirmą kartą 🙁

 2. hm...:

  na tai kaip daugiau tapti milijonierium 😀 tik apgaudinėjant

 3. Darenas:

  Už tokius pokstus Britanijoje centras gautu didele bauda.Bet ten niekas taip ir nedaro.O cia Lietuvele, zmogeliai „typo berasciai“

 4. Autoriui:

  Ponas autoriau, o ar žinote kaip skirstomas vanduo lietuvoje?

  Lietuvoje yra:
  Natūralus mineralinis vanduo
  Šaltinio vanduo
  Geriamasis vanduo (geriamasis, mineralizuotas arba stalo)
  Vandentiekio vanduo

  Geriamasis/Stalo/Mineralizuotas vanduo yra gaminamas iš vandentiekio arba kitokio vandens apdorojant jį specialiais būdais. Jame esančios mineralinės medžiagos dažniausiai įmaišomos dirbtinai.

  Taigi nematau jokio vartotoju klaidinimo ;]

 5. taigi lietuviai viskuo nepatenkinti, ka cia daugiau sneketi. Skanus gerimas, ko daugiau reikia.

 6. kvailam autoriui:

  Nu ir kuo jis skiriasi nuo Borjomi????
  Gal Borjomi iš gręžinio jau gazuotas bėga????

 7. Kesė:

  Ką tik buvau maximoj, viskas ten parašyta kaip reikia.
  Essentuki tai mineralinis vanduo, turimtis trigubai daugiau mineralų nei Borjomi 🙂 o ne gėrimas ir t.t.
  tai jei pats susivėlė,tai nieks nakaltas 🙂

 8. Anonimas:

  Gerbiamieji geriau pasidomėkit prieš rašydami nesamones. Esentuki yra natūralus mineralinis vanduo, be stalo vanduo ar dar kokia nesamonė. Ir taip borjomis jau iš šaltinio gazuotas bėga. Jei pasidomėtumėt tai tiek borjomi, tiek esentuki yra vulkaninės kilmės mineraliniai vandenys, kurie išsiskiria tuo, kad yra natūraliai gazuoti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>