Magiška optinė apgaulė pagal MAXIMĄ

Optinė apgaulė pagal MAXIMĄ – kaina lentynose nurodoma mažesnė, o ant produkto įpakavimo  – didesnė. Tokią gudrybę naudojantys prekybininkai nemenkai pasipelno klaidindami pirkėjus.

Pastabus vilnietis Arnoldas užfiksavo, kaip MAXIMA prekybos tinklas kasdieninę itališką duoną Ciabattą siūlo įsigyti už dvi skirtingas kainas.  Lentynoje nurodoma kaina 1,79 Lt, o ant produkto etiketės – 1,99 Lt.

„Visgi kasoje išmušė 1.99 Lt“, –  nevartok.lt informavo Arnoldas.

Ne paslaptis, kad pirkėjai pirmiausia dėmesį atkreipia į kainą lentynoje. Šis atvejis dar kartą rodo, kad visada verta pažvelgti ir į kainą produkto etiketėje.

Dėkojame Arnoldui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

 1. Ilona:

  Tikrai, lb daznas, net pastovus atvejis, o kasininkes teisinasi tuo, kad reikia pagal kodus ziureti, kad cia ne sitas produktas, arba nespejo pakeisti kaina ant lentynos, arba sorry, ivyko klaida.
  O ar cia pirkejo darbas -lyginanti produktu kodus???

 2. fffff:

  oj, cia jau kasdienybe. Kartais net kainos tikrinimas pagal barkoda nepadeda, kasoje atsiranda kitokia suma ir viskas. Manes jau seniai nebestebina tokie triukai, tik kazkaip graudziai juokinga, kai is pirkejo vis norima padaryt asila, kuris pakimba ant situ nesamoniu.

 3. linas:

  kazkaip Maxima turėdavo 5 litų premijavimo praktiką, jei kasoje išmušdavo didesnę kainą – nebėra to????

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>