Mada prekiauti pasibaigusio galiojimo maisto produktais užsikrėtė IKI

IKI prekybos tinklas perima kai kurių prekybos tinklų mėgstančių prekiauti pasibaigusio galiojimo produktais tradicijas. Geriausias pavyzdys štai šis produktas – virtas ispaniškas kumpis „Argal Serrano“, parduodamas su 31 proc. nuolaida.

Kumpis, kurio galiojimas laikas pasibaigęs, buvo parduodamas su 31 proc. nuolaida.

Čekyje neaišku, kuriems produktams taikomos nuolaidos.

Produktas neblogas, tačiau visa problema ta, kad jo galiojimo laikas pasibaigęs. Kovo 24 d. nevartok.lt įsigijo virtą Serrano kumpį, kuris jau turėjo būti išimtas iš prekybos. Nepaisant to, pirkimo čekyje IKI sugebėjo pridaryti klaidų, kuriame visiškai neaišku kuriems produktams suteikiamos nuolaidos. Virtas kumpis supainiotas su vytintu. Kodėl taip elgiasi IKI nuolat deklaruodami aukščiausius kokybės standartus? Beje šį produktą IKI įtraukė į savo reklaminį leidinį „Savaitėlė“.

Produktą, kurio galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs nevartok.lt įsigyjo Vilniuje Jasinskio g.

„Turiu pripažinti, kad tai buvo vienos parduotuvės darbuotojo klaida. Mes deklaruojame kokybę ir tokių dalykų netoleruojame. Kodėl klaidos čekio išklotinėje? Įvyko klaida programuojant. Mes atsiprašome už padarytas klaidas”, – nevartok.lt teigė IKI prekybos tinklo atstovas Valdas Lopeta.

Tačiau kiek pasibaigusio galiojimo ispaniško virto kumpio buvo parduota, IKI atsakyti negalėjo. „Tokių duomenų nėra. Tikiuosi, tai buvo vienos parduotuvės klaida”, – nevartok.lt tvirtino Valdas Lopeta.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

  1. erw:

    o IKI dar sugeba vietoj obuoliu imust agurkus…

  2. Kristina:

    Ir bel viskas suvaryta ant vieno darbuotojo, jo klaidos 🙂 Ar nejuokinga…

  3. Pingback: IKI suklastojo senų produktų galiojimo terminą ir jais prekiavo | Nevartok

  4. Pingback: Po klastojimo skandalo IKI atliko tyrimą ir nubaudė darbuotojus | Nevartok

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>