LIDL siaubas – koše virstantys silkės suktinukai

lidl-silke_pagrindine_tituline„Šis šeštadienis buvo sugadintas dėl LIDL pirktos silkės suktinukų. Po bulviakasio atvažiavo giminės. Atvežė ir porą maišiukų bulvių. Susėdome prie stalo. Į lėkštutę pradėjau dėti LIDL pirktą Lenkijoje pagamintą silkę. Silkės suktinukų su agurkėliais. Tie raudoni plastmasiniai segtukai pasirodė esanti ne didžiausia bėda. Jie liko keisto skonio agurkėliuose. Bet tirpikliai viską ištirpdė. Silkės nebuvo, tiksliau ji buvo pavirtusi į košių košę. Pažiūrėjau galiojimo terminą. Jis nurodytas iki spalio  penktos dienos. Siaubas. Viskas ištirpę ir nevalgoma. Tik svogūnai aptirpo. Nerekomenduočiau tokio produkto pirkti. Tas Išleistas euras su centais buvo nuleistas į klozetą“, – nevartok.lt pasakojo pirkėjas Vytas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (4)

 1. as:

  As kitos rusies (kaimiska) ar kazkas tokio, pirkau is lidlo, tai ir nustebau kas per sh,kaip burnoje sutrupa silke… tai teko ismesti.

 2. Albinas:

  Kas jau kas, bet Lidle visokios marinuotos ir kitokios silkes yra sudas.

 3. as:

  lidl aplamai mažai produktų kurie tinkami naudoti. ten iš sudo spaudzia gruda tiesipgine prasme

 4. Vardas:

  Kartą LIDL parduotuvėj pirkau džiovintų slyvų. Parsinešus namo ir apžiūrėjus atidžiau su didinamuoju stiklu, pamatėme kad slyvos aplipusios „kirminėliais“, nežinau tiksliau kas tai galėtų būti – ar musių padėti vikšrai ar kokie kiti besivystantys vabzdžių lervos.
  Teko išmesti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>