Lauktuvės iš MAXIMOS – tiesiai į šiukšlyną

„Iš Lietuvos į užsienį lauktuvių parsivežiau juodos lietuviškos duonos „Rugelis“. Lauktuvės pradžiugino labai trumpai, nes atidarius duonos pakelį pasklido pelėsių kvapas, duona buvo sena – netinkama net paukščiams lesinti. Buvo labai gėda…Duoną pirkau Vilniuje, Pilaitėje esančioje Maximoje“, – nevartok.lt savo laiške rašė ponia Gražina. Moteris gailisi, kad nepaklausė artimųjų patarimo, kur pirkti lauktuves.

„Reaguodami į Jūsų pranešimą, patikrinome nurodytos duonos kokybę mūsų parduotuvėse. Nekokybiškų gaminių neaptikome. Galime tik spėlioti, kad duona galėjo būti transportuojama netinkamomis sąlygomis. Jeigu toks atvejis atsitinka Lietuvoje, siūlome galimai nekokybišką produktą atnešti į parduotuvę, kur su administracijos darbuotojais visada galima išsiaiškinti situaciją. Tuomet patogiau ir mums ieškoti priežasčių, kodėl ir dėl ko susiklosto tokios situacijos bei imtis priemonių, kad būtų užkirstas kelias galimiems pažeidimams ateityje. Apie pirkėjo skundą informuosime tiekėjus“, – nevartok.lt pažadėjo MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Nevartok.lt primena, kad duona dažniausiai ima pelyti dėl netinkamų laikymo sąlygų arba nekokybiškų gamyboje panaudotų miltų.

Dėkojame poniai Gražinai už informaciją bei tikimės, kad kitos Lietuvoje pirktos lauktuvės nenuvils.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (8)

 1. KJ:

  Nedekite gamintojai zemos kokybes miltu ir nebus problemu.

 2. Povilas:

  Ten net ne miltai.

 3. hmmm:

  “Nevartok.lt primena, kad duona dažniausiai ima pelyti dėl netinkamų laikymo sąlygų arba nekokybiškų gamyboje panaudotų miltų“ – nevartok. lt darosi visu galu specialistai …. o nevartok. lt uzklause kokiomis salygomis lauktives veze ? i kokia sali ? kokia aplinkos temperatura ? gal veze prie + 30 ir daugiau ? o gal siaip lauktuves gulejo duoninej kuri jau senai dezinfekuota ??? lengviausia – gamintojas lengva ranka sudejo blogus miltus, prekybcentris pazeide laikymo salygas. gal nevartok.lt galetu uzsiimti ir svietejisku darbu ?ideti logisku straipsniu apie siu laiku maisto technologijas, naujoves, ko istikruju reiketu zmogui vengti… duona pelyja…reiskias nera pripompuota konservantu…kaip bebutu vasara ir vasara karsta … priminkit kad zmogus nusipirkes greitai gendancius produktus pasistengtu kuo greiciau patalpinti i tam tikras laikymo salygas, o ne dvi tris valandas veziotusi karstyje, kad reikia rankas plaut ir dezinfekuot, kad vaisius ir darzoves plauti reikia ir daug begale dalyku … ir … kad namo parnesta duonele taip pat reikia padeti i isplauta, is dezinfekuota duonine…

  • Povilas:

   Pirkau tikrą kaimišką duoną (3 dideli kepalai). Paskutinį kaip tik pradėjau valgyti per birželio karščius, o pirkau gegužės pradžioje. Nei kieta, nei pelyja ir labai skani ir karščiai jai nebaisūs.

   Kokybė yra kokybė. O kandonas, iškeptas iš pelių pleiskanų, įdėtas į maišelį ir yra kandonas maišelyje.

 4. J.:

  nu jau is maximos vezti lauktuves i uzsieni,tai ka zinau..juk yra specelizuotu parduotuviu,kulinarijos skyriu ir panasiai..be to vezti duona yra neprotinga manau,ypac vasara,juk karsta,galejo supelyti..o jei dar pirkta buvo ne ta pacia diena,ir iskepta anksciau ta duona,tai dar blogiau

 5. Vanda:

  dar nepamirskit per didelius gamybos tempus ir akcijas duona fasuojama pilnai neatvesus,ir tai sudaro terpe pelesiams atsirasti.

 6. Pamokeles:

  Jep. Su silta duona-pats tikriausias faktas. Pasitaiko. Nors siuo atvedu daug faktori susibego, negali but tikras. Ne karta ir ne du teko valgyt viduj puszale duona…

 7. gf:

  Duona pelyja dėl jos fasavimo į celofaninius maišus. Dar karštą duoną sufasuoja, o drėgmė neturi kaip išeiti, todėl duona neturi traškios plutos, tampa gumine, ilgiau išlieka minšta, bet taip pat ir greitai ima pelyti, ypač laikoma kambario temperatūroje. Dar viena duonos pelijimo priežastis – jos raikymas. Ant peilių visuomet yra pelėsių sporų ir jais užteršiamos pjūvio vietos. Todėl duona ima pelyti tarpuose tarp riekių. Vėlgi, fasuotoje į maišus duonoje tas procesas tik paspartėja. Taip kad prasti miltai yra demagogija. O netinkamos laikymo sąlygos sudaromos jau kelykloje duoną fasuojant.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>