Lašiša ar nuopjovos? Ar skanu?

„NORVELITOS šaltai rūkyti lašišų gabaliukai su krapais – pats baisiausias atostogų pirkinys“, – nevartok.lt guodėsi Edvinas. Anot vyro, jis pats marinuoja lašišą ir upėtakį, parenka prieskonius, žino ne vieną sėkmingą receptą.

„Tai didžiausia mano klaida apsiperkant. NORVELITOS lašišos gabaliukai be jokio skonio, o krapų daugiau nei pačios „lašišos“. Paragauti teko, bet valgyti – ne.“, – sakė per atostogas MAXIMA naujienos paragavęs Edvinas.

Tenka pripažinti, kad vyras pirko patį pigiausią lašišos produktą. Už NORVELITOS  Gabšių kaime pagamintus rūkytus lašišos gabaliukus su krapais 150 g Edvinas sumokėjo tik 4,99 Lt. Analogiški ir panašūs produktai kainuoja du tris kartus brangiau. Tad kur čia slypi paslaptis?

„Prieš įsivedant produktą į mūsų prekybos tinklo asortimentą, produktas yra ragaujamas, vertinama jo kokybė. Šis produktas gaminamas iš aukščiausios kokybės lašišos filė su krapais. Pigiau parduodami gabaliukai yra nestandartinio dydžio, nes jie lieka, nupjaustant nuo lašišos nelygumus ir plonesnes dalis. Papildomi šitam produktui krapų tikrai nededame. Šie gabaliukai gali būti skirti salotų, sumuštinų gamybai ir pan. Mūsų kokybės  specialistai, reaguodami į Jūsų informaciją, dar kartą patikrino šio produkto kokybę – ji atitiko reikalavimus. Nusiskundimų iki šiol dėl šio produkto gavę nebuvome“, – nevartok.lt tvirtino MAXIMA astovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Vartotojus galime tik įspėti ir priminti seną gerą posakį – pigią mėsą šunys ėda!

Dėkojame Edvinui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. abc:

    nereikia lialia, labai skanu

  2. Povilas:

    Jau geriau to saliamio galiukų būtų nusipirkęs.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>