Korėjiečių gėrimas „Aloe Vera King“ su neaiškiais priedais?

Egzotinis ir daugelio jau pamėgtas gėrimas iš Korėjos sukėlė tam tikrų įtarimų. Vilnietis Julius suabejojo kokybe, kuomet pamatė viduje plūduriuojančias rusvos spalvos lazdeles.

„Vakar pirkau parduotuvėje „Maxima XXX“ Mindaugo g. Vilniuje „Aloe Vera King“ gėrimą ir begerdamas pastebėjau, kad ten plaukioja ne tik baltos spalvos alijošius, bet neaiškios kilmės rudos spalvos „pagaliukai“. Nežinau, kas tai gali būti, bet tikrai sukėlė įtarimą“, – nevartok.lt teigė vilnietis Julius.

MAXIMA nedelsdama patikrino vilniečio Juliaus minėtąjį gėrimą.

„Pagal jūsų užklausą atlikome patikrinimą parduotuvėse ir iš tiesų gaivusis gėrimas su alavijais „Aloe Vera King“ yra kokybiškas ir saugus vartoti. Gėrime matyti plaukiojantys alavijo gelio gabaliukai, taip pat šiuose gabaliukuose ir atskirai matomi spygliukai – tai alavijo lapo minkštimo  turinys. Vizualiai matomi ir ragaujant jaučiami alavijų gelio gabaliukai yra su natūraliu alavijų plaušeliu.

Jokių pašalinių nuosėdų nėra“, – nevartok.lt patikino MAXIMOS įvaizdžio ir komunikacijos departamento vadovė Lina Muižienė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (5)

 1. saulius:

  ajomajo kaip baisu ir kas gi ten galetu buti

 2. rasa:

  kad ten ne alijosiaus gabaliukai o vynuogiu minkstimas. Ant pakuotes parasyta.

 3. erw:

  koks neskanus tas gerimas . kas ji gali gert… nors siaip daug kam ir patinka:] kazkokie kvepalai

 4. Povilas:

  Viskas gerai su tuo gėrimu. Paranoja jau prasideda.

 5. Paulina:

  Čia alijošiaus šaknelės ar kažkas tokio , tikrai ne kažkas blogo ;D

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>