Kodėl katė neėdė MAXIMOJE pirktos žuvies

zuvis_maxima„MAXIMOJE pirkau jūros lydeką, kuri buvo pažymėta lipduku „sumažinta kaina“. Pirkau ne sau, o savo katei, kuri labai mėgsta jūros lydeką ir menkę. Tačiau išviręs, pajutau ne tik keistą kvapą, bet ir pačios žuvies konsistencija atrodė įtartinai. Išvirta ji atrodė, kaip apdžiuvus. Susidarė įspūdis, kad žuvis buvo pilnai atšildyta ir vėliau sušaldyta. Katė apsiuostė ir nieko nevalgė. Išvirus lydeką iš kitos pakuotės (nenukainuotos), viskas buvo tvarkoj. Žuvis buvo suėsta.

Įdomu, kokiais atvejais, Maxima parduoda nukainuotą (turiu omenyje nukainuotą, bet ne akcijinę) žuvį. Žuvis greitai gendantis produktas (ne koks rūkytas kumpelis ar vytinta dešra), tad ar etiška nekondicinę, kokybinių rodiklių (pvz. kvapas) neatitinkančią produkciją siūlyti vartotojams. Katės testas tokiais atvejais pats geriausias – kai neėda gyvūnas, tai ir žmogui tokio produkto geriau nevalgyti“, – nevartok.lt pasakojo Vytautas.

„Apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. „Maxima“ prekybos tinkle „Nukainota“ lipduku prekės pažymimos, kai iki jų galiojimo pabaigos lieka viena – trys dienos. Minėtu atveju, kliento įsigytai žuvies kokybei įtakos išties galėjo įtakoti atitirpinimo būdas. Kol neturime išsamesnės informacijos, kur buvo pirkta žuvis ir ar tai mūsų prekės ženklo žuvis ar tiekėjo, labai sunku komentuoti šią situaciją.
Maistiniu požiūriu žuvų vertė šiek tiek galėjo sumažėti atitirpinus su vandeniu – galėjo pasišalinti ir natūraliai žuvyje esantis skystis (ilgai užsitęsus atitirpinimo procesui, išteka natūralios žuvų sultys ir tuomet žuvys, pvz., trupa ir būna sausos konsistencijos), be to, dėl susidariusių ledo kristalų šiek tiek pakinta audinių struktūra“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. VIRGINIJA:

  nukainuoja maximoj tik ta diena kai galiojimas baigiasi.kita diena sako ismeta.bet nukainuoja labai mazai.matosi jiems geriau ismesti.arba iskepa kas neparduodama ir parduoda kepta produkta.ar kas juos sukontroliuos.ka parduoda ir ka valgom

  • Anonimas:

   Tikrai pritariu Virginijai.Prekes nukainuojamos ta pacia diena.O,jei preke brangesne,prailginamas galiojimas.Nenuperka-duoda pietums darbuotojams…

 2. Linas:

  „Katė apsiuostė ir nieko nevalgė.“
  Žmonės, kodėl jūsų naminiai gyvūnėliai ne ėda, o valgo? 🙂

 3. Danute:

  Linai, gyvunas yra seimos narys, neturi gyvuno greiciausiai?

  • abstulbino:

   jūsų komentaras abstulbino….pirma jo dalis- pusiau pasileidimas, kaip dabar madinga taip apie savo gyvūnus sakyti, na bet antroji…….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>