Klastinga RIMI akcija

„RIMI paskelbė akciją Pellegrino mineralinam vandeniui – 30 proc. pigiau. Apsilankęs RMI net kelis kartus turėjau problemų ir ginčų su kasos darbuotojomis. Pateikus šešis butelius pakuotėje, nuolaida kažkur prapuolė. Paprašiau klaidą ištaisyti ir vandenį skaičiuoti vienetais. Pavyko. Nuolaidą pritaikė. O ji ne tokia ir menka, perkant šešis butelius susitaupo beveik 6 litai.

Pasakiau pastabą, kad tai ne pirmas toks kartas, kai pirkėjas turi įdėmiai tikrinti savo kasos čekį.

Po kelių dienų vėl pirkau Pellegrino vandenį. Kasininkę iš kart įspėjau, kad skaičiuotų vandenį vienetais, o ne muštų pakuotės kainą. Mergina norėjo pasirodyti labai išmani, pradėjo aiškinti, kad nuolaida bus. Išmušė ir pamatė, kad nuolaidos nėra. Tada apie dešimt minučių gaudė apsaugos darbuotoją, kuris leistų atlikti taisymą. Prie kasos priėjusi atsakinga darbuotoja atsiprašė ir pasakė „mes nekaltos. Vadybininkai vėl nesutvarkė barkodų“. Jeigu būčiau nežvilgtelėjęs į čekį, tikrai likčiau apgautas. Klastinga akcija pagal RIMI“, – nevartok.lt pasakojo Linas.

Panašių problemų anksčiau yra buvę ir IKI prekybos centre. Tačiau po pastabų, prekybininkai susitvarkė. O kol kas neužkliūkite už klastingų RIMI akcijų.

Dėkojame Linui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

  1. tokių akcijų-atrakcijų kiekvienam prekybos tinkle yra.Nenori būti apkvailintas-turi atidžiai stebėti kasos ekraną.Geriausios akcijos būna,kai pirmą akcijos dieną ateini į parduotuvę 2 val.nuo darbo pradžios ir randi tuščią lentyną su užrašu „akcija“.Paklausi darbuotojų,gal dar nespėjo prekių išdėti,tai pasako,kad jau nebeliko akcijinių prekių 🙂

  2. Nena:

    Butelis sio vandens kainuoja 4,29?????? Nesvietiskai uzkelta kaina. Gyvenam prie Prancuzijos, kainuoja 50-56 euro centai, gaunasi nepilni 2 litai…..O vanduo tikrai geras ir skanus.

  3. Kristina:

    Pritariu, kad vanduo skanus, del to ir zaidzia prekybininkai su tomis akcijomis. Juk zmogus vis tiek pirks…..

  4. Joo, su akcijom kartais tikrai tenka šiek tiek pavargti, tačiau turbūt tokia jau yra taupumo kaina.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>