„Klaipėdos mėsinės“ virtoje dešroje keistos priemaišos

„Nusipirkau virtos daktariškos „Klaipėdos mėsinės“ dešros. Visada ji buvo neblogo skonio ir, svarbiausia, nebrangi. Tačiau šį kartą pradėjęs ją pjaustyti pamačiau keistą vaizdelį. Pjaustant dešrą man labai nepatiko jos konsistencija , viduje matėsi gelsvi rusvi taškai, nepanašūs į prieskonius. O juodulys dešros centre tikrai nebuvo pipiras. Pagalvojau, kas čia per priemaišos. Nieko panašaus nei vienoje dešroje niekada neteko aptikti. Ties šia vieta ir baigėsi mano užkandžiavimas. Daugiau „šlapiankos“ (virtos dešros nevartok.lt pastaba) niekada nebepirksiu. Neaišku, ko ten prideda, neaišku kaip plauna savo mėsmales. Sveikata rizikuoti nesinori“, – nevartok.lt piktinosi Augustas.

Priminsime, kad „Klaipėdos mėsinė“ išgyvena nelengvus laukus. Klaipėdos teisėsaugininkai atlieka didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo bei apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Kaip nurodo FNTT, Klaipėdos mėsos perdirbimu užsiimančios bendrovės atsakingi darbuotojai organizavo iš Lenkijos įsigyjamos skerdienos pardavimą be dokumentų Kauno ir Pakruojo rajono bendrovėms. Lenkiška skerdiena buvo realizuojama su fiktyviais dokumentais, kurie vėliau, po atsiskaitymo buvo sunaikinami.

Įtariama, kad dalį mėsos skerdienos įvairioms įmonėms pardavė be būtinų dokumentų, o už parduotą mėsą gautų 1,5 mln. litų pajamų neįtraukė į bendrovės buhalterinę apskaitą ir tokiu būdu valstybei nesumokėjo ne mažiau kaip 0,54 mln. litų pridėtinės vertės bei pelno mokesčių.

Tyrimo metu užfiksuota, kad Lietuvos bendrovėms skerdiena dažniausiai buvo parduodama ir gabenama naktį, o siekiant išvengti galimų patikrinimų kelyje, ji buvo vežama su fiktyviomis PVM sąskaitomis faktūromis.

Dėkojame Augustui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (3)

  1. Tadas:

    Kai nesiseka, tai jau nesiseka :).

  2. Sr:

    Nebeperku, nes labai keistos spalvos ta desra.Bet juoduliu neradau

  3. Jonas:

    Gal ten darbuotojo pirštinės likučiai papuolė į faršą. Lietuva stebuklų kraštas yra.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>