Kinų „Devyni drakonai“ OZE – vieta, kurią geriau aplenkti

devyni_drakonai„Neturėdami daug laiko užsukome į OZE esantį trečią aukštą, kur įsikūrusios įvairios kavinės ir užkandinės. Pasirinkome vadinamąjį restoraną „Devyni drakonai“, kuriai geriau tiktų pavadinimas užeiga. Vyras pasirinko aštrią žuvies skonio jautieną, o aš užsisakiau jautieną įkaitintoje lėkštėje. Viskas kunkuliavo ir nieko blogo nežadėjo. Tačiau pradėjus valgyti, mėsos kokybė sukėlė įtarimų. Įdėmiau apžiurėjus maistą pastebėjau, kad į patiekalą sumesti sušalę mėsos gabaliukai, kurie net kunkuliuojančiame marmale neatšilo, liko žali (su krauju). Beliko pauostyti tą nespėjusią iškepti ir net sušilti mėsytę. Suplėkęs kvapas ir nemalonus skonis bylojo, kad mėsa galėjo būti atsildyta ir vėl užšaldyta arba per ilgai pragulėjus šaldytuve. Patiekalą nedelsdama grąžinau. Aptarnaujanti mergina iš virtuvės pakvietė kinę virėją parodydama neiškepusią jautieną. Toji savo kalba kažką sumurmėjo ir parodė, kad iškeps kitą. Tačiau po tokios degustacijos buvo likęs tik vienas noras susigrąžinti pinigus. Tokias vietas geriau aplenkti iš tolo“, – nevartok.lt po nemalonaus apsilankymo „Devyniuose drakonuose“ pasakojo Renata.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. PoP:

  Fek, esu ir as ten neskaniai sumirkusiu ‘spring rolls’u valgius……. 🙁

 2. as:

  Pritariu,labai neprofesionaliai gamina maista ,bei aptarnauja

 3. bolik :):

  tik nereikia ci sakyti, kad bloga kavine. ji tikrai ne uzeig pastoviai cia pietauju ar su darbo kolegom ar su seima. niekada nusiskundimu neturejau, ir aptarnavimas lb geras. visad mergaaites su sypsena vis primena apie patiekalus. maloniai aptarnauja. o del patiekalu nekokybes barmenes gi nekaltos.

 4. Cesarius:

  dar ne alkani ?

 5. ina:

  mes tai apsinuodijom po paskutinio apsilankymo cia

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>