Kiek BIOCELL kapsulėse yra hialurono rūgšties?

„Norėčiau pranešti apie melagingą informaciją apie kapsules BIOCELL 40. Gamintojai skelbia jog sudėtyje yra 70mg hialurono rūgšties, tačiau informacinis lapelis pakuotės viduje rašo, jog 100 procentinės hialurono rūgšties yra tik 6,3mg,  tai yra ~10 procentinė dalis to ką skelbia pakuotės viršelis ir gamintojai. Norėčiau pranešti, nes pasijaučiau apgautas. Galbūt yra daugiau tokių žmonių, kurie vartoja šį produktą ir yra apgaudinėjami, tačiau to nesupranta arba nesidomi“, – nevartok.lt laišką atsiuntė Rokas.

Kas yra BIOCELL ir joje esanti  hialurono rūgštis? Kompanija VALENTIS nurodo, kad tai maisto papildas, kurio veiklioji medžiaga – hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo medžiaga, kuri į bendrą audinį sujungia visas odos  ląsteles, kolageno ir elastino, atsakingų už odos elastingumą, skaidulas. Jos molekulė pritraukia 200 kartų už save didesnį kiekį vandens, neleidžia jam pasišalinti iš organizmo ir tokiu būdu atkuria odos drėgmę ir elastingumą.

VALENTIS kompanijos paklausėme ar skirtinga bei nepilna informacija  ant pakuotės ir informacinio lapelio (ant BIOCELL pakuotės nėra skelbiama, kad 70 mg mažos molekulinės masės hialurono rūgšties komplekse rūgšties tėra tik 9 proc.) neklaidina vartotojų? Kitaip tariant – informacija surašyta taip, kad vartotojas nieko nesuprastų.

VALENTIS atsakė paprastai – esą įmonė  vadovaujasi  Lietuvos higienos normomis.

„Ženklinant maisto produktus, tarp jų ir maisto papildus, yra būtina nurodyti sudedamųjų dalių sąrašą. Maisto papildo BIOCELL viena iš sudedamųjų dalių yra mažos molekulinės masės hialurono rūgšties kompleksas, kurį mes ir nurodome ant pagrindinės pakuotės, t.y. dėžutės. Tam, kad vartotojams būtų aiškiau, kas tai yra „kompleksas“, mes pateikiame išsamesnį aprašymą informaciniame lapelyje. Atsakant į Jūsų klausimą dėl skirtingos ir nepilnos informacijos, norime paaiškinti, kad ant pagrindinės pakuotės, t.y dėžutės, dėl vietos stokos yra nurodoma tik pagal teisės aktų reikalavimus privaloma/pagrindinė informacija, o informaciniame lapelyje yra pateikiama platesnė ir išsamesnė informacija“, – nevartok.lt a VALENTIS kompanijos administracija.

Šis papildas vaistinėse kainuoja apie 76 litus. Pakankami brangiai, kad pirkėjas „dėl vietos stokos ant pagrindinės pakuotės“ neteisingai perskaitytų informaciją ir suklystų įsigydamas šį produktą.

Dėkojame Rokui už pastabumą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (10)

 1. vi:

  tai kad ir apgavystes nera

 2. Lina:

  Faktas, kad klaidino, pripazino pats gamintojas.Niekas nezino, ar moksliskai ta hiularono rugstis irodyta.Jokiu moksliniu tyrimu nera, tik gamintoju pasakos.

 3. aciu:

  uz info, nes maniau, kad reiketu, bet dabar nepirksiu ir apgavikams pinigu neaiduosiu.

 4. renata:

  vartoju pati ir matau rezultatus, o kiek ir ko ten yra man neidomu, po 2 savaiciu oda tapo grazesne

 5. Akvile:

  Vartojau Biocell, nieko gero. Geriau pirkt hialurono rūgštį sportuojantiems, 100%-ės rūgšties žymiai daugiau, kaina mažesnė, poveikis žymiai didesnis.

 6. zita:

  lb geras produktas vartojau ir lb padejo ne tik odai bet ir sanarius atstae,o kiek jo ten yra ne mano reikalas svarbu kad lb efektas geras ir db pirksiu po keliu metu pertraukos

 7. Saulė:

  Svarbu, kad nauda yra. Po 3 mėnesių vartojimo pamačiau rezultatus.

 8. Nemira:

  Netiesa.Produktas labai efektyvus.Vartoju jau gal 6 metai ir džiaugiuosi.

 9. Na va… o mano draugė vartojo šias kapsules. Pasirodo hialurono rūgšties kiekis visai ne toks koks nurodytas. Tokiu atveju produktas ne toks ir efektyvus.

 10. Tomyte:

  Oi klausykit labai geras preaparatas ida dregna skaisti svelni tokia sakyciau gyva , pigesnes galetu buti o siaip fainiai labai aciu pirkit visi ir naudokit

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>