Kenkėjų pažeisti migdolai nepermatomam pakelyje

riesutai_apkandzioti1„Koks dar yra populiarus užkandis, be traškučių ir keptos duonos? – riešutai. Daugybę kartų su vyru esam rinkęsi pakepintų/sūdytų riešutų pakelį, kai norim greitai užkąsti, nesukdami galvos. Ir be to juk riešutai yra kažkiek sveikiau nei traškučiai.
Tik neseniai gavau vieną pamoką. Pamėgom vienos firmos sūdytus kepintus migdolus. Nieko nebūčiau Jums rašiusi, nes riešutai tikrai labai skanūs, nepersūdyti. Bet netyčia pastebėjau, kad pakelyje gali pasitaikyti ir kenkėjų pažeistų, kitaip tariant sukirmijusių, riešutų. Pastebėjau visai netikėtai, tik išpylusi didesnį kiekį riešutų į delną. Mano vyras nuo tokių vaizdų tiesiog pakraupo, o aš nusprendžiau pasidalinti su nevartok.lt skaitytojais: žiūrėkite, kokius riešutus dedate į burną, nepatingėkite jų išberti į delną ar lėkštelę. Juk dažnai nepermatomose pakuotėse esančių užkandžių net neapžiūrinėjame, o tarp jų gali pasitaikyti ir „šaukštas deguto“!“, – nevartok.lt pasakojo kenkėjų pažeistus riešutus aptikusi Milda.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. PoP:

    Apetitas dingtu tikrai 🙂 🙂

  2. butinai:

    gal nelabai ir būna tokie skadriose pakuotėse…… kiek esam matę – nepermatomose.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>