Keisti IKI arbūzai

„Savaigalį į Panevėžio rajone esančią Vaivadų gyvenvietės parduotuvę IKI užsukome nusipirkti arbūzo ir atgaivinti šeimyną karštą vasaros dieną. Arbūzas svėrė kiek mažiau nei 1,5kg, o kainavo 1,35lt/ kg.

Grįžę namo prapjovėme arbūzo viršų, kad visa šeima galetų šaukštais išskobti arbūzo vidų. Nustebome. Nuėmus nupjautą vaisiaus viršų arbūzo vidus tiesiog ėmė ir sukrito… Liko tik manų košės konsistencijos arbūzo turinys ir sausą burną paliekantis skonis“, – nevartok.lt nusivylusi IKI arbūzais skundėsi skaitytoja Gelija. Moteris atsiuntė ir arbūzo nuotrauką.

Nevartok.lt kalbinti žinovai tvirtino, kad arbūzas gali „sukristi“ pažeidus jo laikymo sąlygas, pavyzdžiui jis galėjo būti sušaldytas ir vėl atšildytas.

Nevartok.lt rekomenduoja nežinantiems, kaip atskirti neprisirpusį ar pažeistą arbūzą nuo prinokusio, rinktis juos perpjautus.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės:

Komentarai (4)

 1. sasas:

  Ar bent yra autorius girdejes toki daluyka kaip perauges arbuzas?..

  • mociute:

   is isores jis atitiko visus normalaus prinokusio arbuzo standartus, o jei Jus esat arbuzu specas, pasidalinkite savo ziniomis.

 2. ZeusLT:

  Durna boba nezino kaip pernokęs arbuzas atrodo 😀

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>