Keista torto spalva pasėjo abejones

„Pirkau Mindaugo g. Maxima parduotuvėje Vilniuje tortą „Diena ir naktis“ ir štai ką aptikau bevalgydamas…pelėsius biskvite. Tad nelabai suprantu  ar jie atsirado nuo uogienės, ar tiesiog tai senas tortas?“, – tokį klausimą nevartok.lt uždavė skaitytojas Julius, kuris atsiuntė ir torto nuotraukas.

MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė negalėjo pagal nuotraukas įvertinti torto būklės: „šie tortai yra gaminami kasdien, jų kiekis planuojamas atitinkamai dienai. Torto „Diena ir naktis“ pertepimui naudojama juodųjų serbentų uogienė, kuri, kaip ir mėlynių uogienė susigeria į biskvitą ir vietomis gali keisti biskvito spalvą. Iš pateiktų nuotraukų sunku įvertinti ar tai pelėsis, ar tokia spalva atsirado dėl uogienės…Atsižvelgdami į pirkėjo abejones, mes būtinai įvertinsime šio torto gamybos procesą. Norime priminti, kad kilus bet kokiems įtarimams, jog įsigytas gaminys ar produktas gali būti nekokybiškas – prašome jį atnešti į parduotuvę, kurioje jis buvo pirktas. Tuomet būtų paprasčiau įvertinti kokybę ir išsiaiškinti galimą problemą su parduotuvės administracija.

Nevartok.lt pataria remtis MAXIMA rekomendacijomis ir panašiais atvejais nedelsiant kreiptis į produktą pardavusį prekybos centrą bei pranešti nevartok.lt.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. Vartotojas:

    Maximoj, būtent konditerijos skyriuje dirba pažįstama ir pati rekomendavo NIEKADA nepirkti torto Maximoje. Juos jau pagamintus užšaldo ir laiko neaišku kiek, todel nieko nuostabaus, kad gali rasti netik pelėsių.

    • Julija:

      virsune! tai niekonuostabaus, kodel kiti tortai kainuoja zymiai brangiau (turiu omeny, ne maximinius)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>