Kauno Žaliakalnio turguje – pašvinkusi žuvis

„Nepirkite žuvies Kauno Žaliakalnio (zanavykų) turguje. Šį savatgalį pirkau šviežią žuvį, menkę. Jos buvo sukrautos dėžėse ant žemės. Pardavėja iš karto perspejo, kad ji patikusią žuvė įdės į maišelį. Staigiai įmetusi į du maišelius, už pirkinį paprašė apie 9 litus.

Žuvį pirkau savo vaikui (9mėn.), galvojau bus sveika, šviežia žuvytė. Namuose pajaučiau smarvę, o atidarius maišiuką net supykino – žuvis ne tik, kad nebuvo šviežia, bet  ji jau buvo pašvinkusi…Nuvežiau žuvį atgal ir liepiau pardavėjai pauostyt. Ji ginčyjosi, kad visa žuvis turi kvapą. Pardavėja pradėjo savo žuvį slėpti. Pagrasinau policija. Tuomet  ji padėjo man 4 litus. Man 30-metei nesinorėjo stumdytis su 50 metų moterimi. Absurdas. Pardavėja niekaip nepripažino savo kaltės, kad prekiauja sena smirdančia žuvimi. Niekada nepirkite iš ten žuvies, nes  galite apsinuodyt. Neturėsite, kur pasiskųsti bei būsite apgauti“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo kaunietė Gintarė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. Laura:

    Girstupio turguje ta pati situacija

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>