Kas tas eksperimentinis batonas?

„Vienoje Vilniaus parduotuvėje teko nusipirkti eksperimentinį batoną. Ant jo nebuvo jokių užrašų, pavadinimo. Etiketėje perskaičiau, kad jį pagamino „Vilniaus duona“. Įdomu, kuo šis batonas skiriasi nuo kitų? Ar reiškia, kad jis pagamintas eksperimentuojant?“, – nevartok.lt sakė eksperimentinį batoną nusipirkusi Ema.

„Eksperimentinis batonas, tai nėra jo pavadinimas. Receptūros ir technologjos yra bandomos, o iškeptų batonų mes neišmetame ir parduodame, kaip eksperimentinius.

Jų kaina yra mažesnė lyginant, pavyzdžiui, su „Sostinės“ batonu, kuris turi pavadinimą, rinkodarą ir pan. Užtikriname, kad šie batonai yra saugūs ir yra mūsų produktų vystymo rezultatas. Juos galima nusipirkti tik firminėse „Vilniaus duonos“ parduotuvėse“, – nevartok.lt sakė „Vilniaus duonos“ marketingo vadovas Edvinas Ambrukaitis.

Dėkojame Emai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. PoP:

    o kiek kaina skiriasi?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>