Kas slepiasi po „OLE“ ženklu? (papildyta – importuotojo komentaras)

Indelyje su „OLE“ ženklu simbolinis kiekis alyvuogių ir sūrio! Tai jau pastebėjo ne vienas vartotojas „Maxima“ prekybos centre aptikęs nepilnus indelius su lenkų pagaminta produkcija – „Felisos sūryminis sūris su juodosiomis alyvuogėmis aliejuje“.

Dėl nepilnai užpildytų indelių „Ole" produkcijos importuotojas „Eugesta“ sulaukia skundų

„Patikrinome aprašytą OLE produktą. Svoriai atitinka tiekėjo nurodytus ant pakuotės: produkto masė – 270g, sauso produkto masė (be skysčio) – 130g“, – nevartok.lt teigė „Maxima“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento vadovė Lina Muižienė.

Tačiau daugiau informacijos suteikė produktą importuojanti žinoma kompanija „Eugesta“.

„Dėl nepilnai užpildytų indelių jau sulaukėme skundų. Padarėme nuotraukas ir surašėme pretenziją gamintojui Lenkijoje. Nepilnai užpildyti indeliai išimami iš prekybos. Įmonė visiškai nesuinteresuota prekiauti tokia produkcija“, – nevartok.lt paaiškino „Eugesta“ vadybininkas Paulius Vaitkūnas.

„Ole“ produkcija prekiaujančios „Eugestos“ vadybininkas pranešė, kad gavo gamintojų paaiškinimą. Jame teigiama, kad nurodyti svoriai ant etiketės atitinka faktą. Atvejis, kai FELISOS produktų pakuotės atrodo nepilnai užpildytos, galėjo susidaryti dėl transportavimo.

Tai jau ne pirmas produktas sukeliantis abejonių dėl lenkų gamintojo produktų kokybės. Nevartok.lt pateikė įrodymus kokios siaubingos kokybės česnakai dedami į rausvą pikantišką aliejų. „Eugesta“ pažadėjo situaciją įvertinti ir pateikti savo paaiškinimą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. Kotryna:

    Labai keista, kad indeliai labai grazus, o juose nezinia kas kaip. pastebejau kad kai kuriu prekiu neliko, jos buvo kazkodel atpigintos Maximoje. Pavyzdziui sauleje dziovinti pomidorai su suriu skanus, tik labai brangus.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>