Kas naujo NORFA?

Nevartok.lt skaitytojai greičiausiai atsakymą žino iš anksto – nieko naujo. Prekyba senais produktais klesti.

Šį syk NORFOJE aptiktos nebešviežios vištienos krūtinėlės. Jų kilogramo kaina – 16,99 Lt, o užklijavus „firminę“ oranžinę NORFOS etiketę PIGIAU (dažniausiai slepiančią aibę paslapčių), vištiena atpigo iki 12,74 Lt už kg. Šia vištiena apskritai nebuvo galima prekiauti, nes jos galiojimo laikas buvo pasibaigęs diena anksčiau.

Dar kartą tenka konstatuoti – NORFOJE reikia būti ypatingai budriems ir neapsigauti su atpigintomis prekėmis. Senas produktas – ne į sveikatą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. Nesuprantu:

  Klausimas. Rimtai.
  As nesuprantu sio puslapio paskirties- mes informuojam vieni kitus kaip vartotojus, imames tinklu auklejimo, kurie atsiribojo ir jiems dzin, pranesam VMVT ar jau isvis- skelbiam fotoaparatu diena ir rade pazeidima stovim parduotuveje ir skambinam tarnybai, kad si atvaziavusi NEDELSIANT rastu ta pazeidima (nes pats uzkrites ant lentynos kryzium gulesi)ir vietoje baustu? Nes toks jausmas, kad NIEKO NEVYKSTA.

 2. sasas:

  Pries veja nepapusi, pinigai ir itaka visas ju nuodemes panaikina.

 3. Povilas:

  Šiaip jau prieš ‘NORFA’ kablelis dedamas, nes tai yra kreipinys.

 4. Ech:

  Norfoje ir aš esu ne vieną kartą nusipirkusi pagedusių vištienos sparnelių, o apie vaisių kokybę, tai iš vis patyliu. Norfoje stengiuosi kuo mažiau lankytis. Nusipirkti ten ką nors šviežio būtų netikėtumas.

 5. Pinigai:

  Kapitalizmas ir demokratija du nesusiejami dalykai.

 6. NORFA PARD. PERKA KOKIA FIRMOJE IVAIRIAI TIKRIAI PRODUKTINIAI NESKANU O NESUPRATAU BAZEJE SAVANORIAI PARD. ATRASYK MAN

  PUIKIUI PUIKIUI SKANUI PIGIUI PERKU BLOGAI NERA KAIP SUPRANTAU

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>