Kaip Tynta vyniotinį pirko…

„Užsinorėjau prie alučio ko nors užkąst. Jau senai įpratęs žiūrėti į sudėtį – šį kart užmetu akį, nėra jokių mirgu margu raidžių E. O, galvoju, puiku. Bet va galvoju – nebrangu. Įtartina. Paskaičiau įdėmiau. Nepatingėjau – suradau, aprašiau. Skanaus jei kas nusipirksit, tik be manes… GAMYBININKAI – JŪS ŠIKNIAI. Nors taisyklių laikotės – sudėtį nurodėt…

Nebuvo meilės Samsonui, o dabar jau ir priešingų jausmų atsirado. BŪKITE ATSARGŪS -SUKČIAI NE TIK TELEFONU DIRBA“, – tokią žinią socialiniame tinkle paskelbė Kauno tarybos narys Aušrys Kriščiūnas pasipiktinęs informacijos pateikimo forma ant rūkytų karkų vyniotinio.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Anonimas:

  Čia Kauno tarybos narys A.Kriščiūnas norėjo pasigirti kad alų mėgsta ar pasiguosti, kad skaityti nemoka, ar, kad teisės aktų dėl maisto produktų ženklinimo neišmano?

 2. Paskaitom:

  Jautrus gi tas Tynta, kad net pasipiktino „informacijos pateikimo forma“, kuri yra aiškiai apibrėžta Europos Parlamento ir Tarybos reglamente (EB) Nr. 1333 „Dėl maisto priedų“. Skaityt daugiau reikia, o paskui ir nuomonę galima išreikšti:).

 3. Cesarius:

  man patiko : suvalgai mėsą samsono ir išretėja kaulai eini ir sulūžta kaulai parkrenti ant kelio paskui su vežimėliu važinėji .

 4. x:

  O tai alus fitoestrogeno ir mieliu ismatu kratinys jam normalu ??

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>