Kaip PRISMA atsikrato senų vaisių ir daržovių

„Teko lankytis Kaune PRISMA parduotuvėje. Buvau nustebintas, kad prekybos centras taip nevertina savo pirkėjų – siūlo pigiau nusipirkti visiškai supuvusius bananus. Savo „specialų“ pasiūlymą darbuotojai pateikė vienoje matomiausių vietų, vaisių ir daržovių skyriuje. O juk supuvusius vaisius ir daržoves parduoti yra draudžiama“, – nevartok.lt rašė pasipiktinęs Ovidijus.

Nevartok.lt pirmena, kad prekiauti supuvusiais ar pradėjusiais pūti vaisiais ir daržovėmis prekiauti draudžiama. Tai ne kartą nevartok.lt tvirtino Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Tačiau skaitytojų pateikta informacija rodo, kad prekybos centrai ignoruoja ir nepaiso ES reikalavimų dėl prekybos, o jų VMVT tinkamai nekontroliuoja. Vartotojams bandoma „įkišti“ nekokybiškus produktus bet kokia kaina. Ypatingai daug nekokybiškų vaisių ir daržovių aptinkama NORFA prekybos centre. Tačiau tokių bananų, kuriuos aptiko nevartok.lt skaitytojas Ovidijus Kauno PRISMOJE dar neteko matyti.

Dėkojame Ovidijui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (14)

 1. Milda:

  Kad nesupuvę tie bananai. Jie pernokę, taip. Jiems liko 1-2 dienos gyvuot, o paskui jau pradės pūti, bet man būtent tokie bananai ir yra patys skaniausi ir saldžiausi 🙂
  Kitas reikalas, kai Rimi nusiperki kokoso riešutą iš vidaus supelijusį. Be akcijos!

 2. Gintare:

  Man tai kaip tik tokie bananu duonai 🙂 kam pirkti uz pilna kaina (apie 5litus) ir namie pastatyt ir laukt kol jie tokie pasidarys jeigu parduotuveje galima nusipirkti tokiu jau pastovejusius.. Vilniaus darzoviu kioskeliuose juodus su musytem dar uz 50ct pardavineja 🙂

 3. Tina:

  Na, aš irgi pritariu, kad tokius bananus dar tikrai tinka kelias artimiausias dienas vartoti, ir kaip ir minėjo – bananų gaminiams tokie pats tas =) Beje, tokių bananų kartas nuo karto pardavinėjama tikrai NE TIK Prismos prekybos centre. Kitas dalykas – vakar RIMI mačiau pardavinėjamus prapuvusius APELSINUS – va čia tai jau tikrai nei kokiam pyragui panaudosi, nei sultim. Tikrai pasijaučiau kaip trečiojoj šaly gyvendama.

 4. Rimute:

  Bananų duonai gal ir pats tas. Bet as tokiu niekada nepirkciau. Bananas jau yra pazeistas ir i jo vidu gali patekti infekcija.Del skonio nesigincysiu, bet sveikiausi yra dar zali, neprinoke bananai.Ir skonis jų labai geras.

 5. Pirkėja:

  Pritariu Rimutei. Jau apipuvę šie bananai ir prekybos centrai neturėtų tokiu vaisių ir daržovių pardavinėti. Pasityčiojimas iš pirkėjų. Net iš maisto atliekų nori gauti pelną.

 6. Ilona:

  Sitie bananai tikrai neisguletu be saldytuvo dar pora dienu, o saltu nemegstu-tad tikrai nera jie tinkami vartojimui :S
  Kaip visad, prisma net dienai likus iki galiojimo pabaigos bando parduoti uz padoria kaina, nors reiketu dalinti nemokamai tokius produktus. Vaisiu skyrius ir Vln VISADA atrodo taip pat tragiskai.

 7. saulius:

  sitie bananai yra patys maistingiausi, kas nori gali nete paieskot lentele nuo zalio iki susitaskavusio banano……

 8. q:

  kvailys tas ovidijus! daugelyje saliu tokie paskutines dienos bananai kainuoja daug brangiau, nei sviezi, zali ir muilo skonio!!!

 9. as:

  nematau jokiu supuvusiu bananu, matau tik labai sunokusius, kuriuos reiketu is karto ir suvartot. nevartok.lt galetu atidziau atrinkinet skundus, nes kartais marazmu prirasot

 10. J.:

  geriau tokie,nei zali bananai..tokiu kazkada nusipirkau Rimi zaliu dar,tipo reklama skelbe kad namuose galite pasinokinti..nu aciu,nei jie noko nei ka,neskanu paprasciausiai..o cia jei dar nepradeje puti,tai viskas ok

 11. pirkeja:

  tai jums namie taip pat bananai gali pajuoduoti, ne puvesis cia. radot prie ko prisikabinti.

 12. Jolanta:

  Na jau paskaicius komentarus, ziauru darosi. Vis daugiau zmoniu pripranta prie maisto atlieku,ir tai net nesuvokia! Tokius bananus jokiu budu negalima pardavinet! Bet deje, mes treciojoj salyj gi gyvenam,mums is kitu saliu atliekas ir veza.

 13. gerbiamai Jolantai:

  O galetum pagristi savo nuomone kodel nusprendei, kad „tokiu bananu jokiu budu negalima pardavineti“? Esi vaisiu darzoviu specialiste? Eksperte? Supranti kokie bananai yra geri, o kurie netinkami?

 14. bananai jega:

  Tobuli bananai….mmm.. gaila, kad zmones ryja visoki suda kas tik graziai atrodo ir kad tik skanu butu. Prinokes bananas atrodo butent taip, gal net tamsesnis, su daug juodu taskiuku.
  O neprinokes geltonas (jau net nekalbu apie zalia) apkrauna visa virskinima ir tada prasideda problemos..
  tokius nusipirkus bent galima iskart valgyt, nes paprastai reikia ant palanges dar laikyt 3-5 dienas, kol galima valgyti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>