Kaip paslėpti tai, ko nepirktume. Fasavimo ypatumai (papildyta MAXIMA komentaru)

skumbre_Maxima„Vyras MAXIMOJE pirko skumbrių griežinėlius „Mr.Fish“. Pakuotėje – trys griežinėliai, visi atrodė padoriai. Pradarius pakuotę paaiškėjo, kad į vieną griežinėlį meistriškai įvyniotos atliekos – pelekai ir pats uodegos galas. Per apsirikimą taip neįvyniosi. Taigi gamintojas – „braliukai“ latviai – mus išdūrinėja, priversdami mokėti už pramonines atliekas.

O kaina ne tokia ir maža – 19,99 Lt už kg. Tai jau antras toks nutikimas, kai randu tokį siurprizą, vadinasi, tai daroma tikslingai. Nepirkit supakuotos skumbrės, jei griežinėliai nupjauti įstrižai.

Tą patį daro ir pati „Maxima“ – 2 kartus pirkau „Meistro kokybės“ supakuotą jautienos kulninę savo šuniukams, po 13,99 Lt/kg. Vienas gabalėlis, kuris matomas – puikus, o antrasis, kur po etikete ir jo niekaip nepamatysi – vienas kaulas su 1 cm mėsytės sluoksneliu. Kaulų galima nusipirkt gerokai pigiau, ar ne? Matyt, „Meistro kokybė“ yra kuo meistriškiau paslėpt atliekas ir apgaut pirkėją“, – nevartok.lt pasakojo fasavimo ypatumus pastebėjusi Dalia.

Atsiprašome kliento, kuris teigia įsigijęs nekokybiškus skumbrių griežinėlius. Dėl skumbrių griežinėlių „Mr.Fish“, kuriais prekiavome, kreipėmės į šios produkcijos tiekėjus. Jie mus patikino, kad skumbrės griežinėliai yra kokybiški. Tas pats pasitvirtino ir patikrinus kitas to paties produkto pakuotes. Produkto etiketėje nurodytas pavadinimas yra „Šaltai rūkytos skumbrės gabaliukai“. Taip žymint šį gaminį – tarp gabaliukų gali būti ir uodeginė žuvies dalis.
Savo ruožtu MAXIMA, kuri atsakinga už „Meistro kokybės“ ženklu pažymėtą produkciją siekia užtikrinti aukštą šiuo ženklu pažymėtų gaminių kokybę, kuri patenkintų klientų lūkesčius. Niekada nesiekėme ir nesiekiame apgaudinėti savo klientų. Neturėdami gaminio, kuris, kaip teigia klientas, neatitinka jo lūkesčių, iliustruojančios nuotraukos, galime tik apgailestauti ir dar kartą pabrėžti, kad visada siekiame savo klientams pasiūlyti tik kokybiškus produktus. Vertindami klientų mums išsakomas pastabas, atkreipsime dėmesį į „Meistro kokybės“ ženklu pažymėtos jautienos kulninės kokybę bei supakavimą“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. uro:

    Griežinėliai ir turi būti griežinėliai su mėsa, o ne agamybinės atliekos. Tie pelekai ir uodeginė dalis yra nevalgomi praktiškai.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>