Kaip MAXIMA šv.Valentino dieną sugadino

„Siunciu pasipiktinimą dėl MAXIMOS, kuri net ir per šv.Valentino dieną žmones apgaudinėjo. Pamatęs MAXIMOS skelbiamą akciją saldainiams – 25 proc.  tiek leidinyje, tiek internete, nutariau nusipirkti porą dežučių saldainių „Raffaello“ 150 gr.

Tačiau nuvaziavęs į Vilniaus Akropolio MAXIMĄ pamačiau, kad šiems saldainiams taikoma akcijinė nuolaida lentynoje 12,5 proc. (perbraukta kaina 6,99 Lt, prieš tai buvusi kaina 7,99 Lt) ir parašyta, kad akcijos nėra dubliuojamos. O juk leidinyje ir internete skelbiama akcija su šių saldainių nuotrauka – 2į proc. (tai reiškia, kad akcijos kaina turėtų būti 5,99 Lt).

Nutariau nusipirkti ir patikrinti, negi iš tikro mano mėgstamas prekybos centras MAXIMA gali apgaudinėti pirkėjus. Jei gali, tai kodėl taip daro? Ar man bus grąžintas permokėtas kainos skirtumas? Informacijos kasoje pardavėja nieko negalėjo atsakyti ir iškvietė atsakingą asmenį.

Priėjo pikta, susiraukusi atsakinga už saldainių kategoriją prekių grupės vadovė ir tepasake, „spausdinimo klaida“: nei laba diena, nei atsiprašome, apsisuko ir nuėjo. Nenorėjo, nei išklausyti mano argumentų, nei suteikti nurodytos nuolaidos.

Padariau išvadą, kad MAXIMOS darbuotojai visiškai negerbia savo klientų. Tokio atsakymo iš atsakingo MAXIMOS darbuotojo, kaip „spausdinimo klaida“ aš ir tikėjausi.

Nes kiek esu skaitęs ryšiams su visuomene MAXIMOS atstovių pasiaiskinimus dėl panašių situacijų (Renatos Saulytes arba Olgos Malaškevičienes), tai atsakymai visada būna arba „spausdinimo klaida“, arba „išsiaiskinsime, kodėl taip atsitiko“. MAXIMOS darbuotojai klaidų nedaro, dėl to ir žalos atlyginti klientams nesiruošia…

Kaip žinoma saldainių dėžutė „Raffaello“ 150 gr. yra pati populiariausia parduodama saldainių dėžutė Lietuvoje, tad mano manymu MAXIMA, kad pritrauktų pirkėjus naudoja populiariausias prekes ir produktus. Tačiau, kad neprarastų pinigų, liaudiškai tariant, „išduria“ pirkėjus.

Ir po to dar parduotuvėse būna nepatenkinti, jei pasakai, kad Jus esate neteisūs ir paprasai kompensuoti kainos skirtumą…“, – nevartok.lt savo šv.Valentino dienos istoriją pasakojo MAXIMA nusivylęs vilnietis.

„Minėtiems saldainiams akcija, kuomet jų galima buvo įsigyti pigiau, startavo pirmadienį – vasario 11 dieną. Ketvirtadienį, kai pasiūlėme įsigyti visus saldainius dėžutėse su 25 procentų nuolaida, šiems populiariems saldainiams liko galioti nuo pirmadienio užvesta akcija.

Tai pastebėjęs klientas mums apie tai pranešė, todėl skubiai –  valandos bėgyje – visose mūsų parduotuvėse buvo ištaisyta kainų etiketė ir pritaikyta teisinga akcija.  Jūsų portalo skaitytojo atsiprašome ir siūlome kreiptis į mūsų kokybės telefonu, kad būtų grąžintas susidaręs pinigų skirtumas“, – skaitytojo atsiprašė MAXIMOS atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Bet šventė žmogui juk sugadinta, MAXIMA…

Dėkojame skaitytojui už infomaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (19)

 1. Samantaaa:

  bet tai kaina 6.99 ir pirko 2 dezutes todel 13.98!

 2. Nina:

  nu atsiminkit visiems laikams-tai biznis 🙂
  jau seniai pasakyta ir parasyta, kad jei kaina geltona-viskas, jokiu papildomu nuolaidu. o i reklamas juk kokias nuotraukas talpina? tik tas, kurios jau yra archyvuose. negi kiekvienai akcijai atskirai fotkins?
  kai nuotraukoje labai grazus bananai po 3.5lt, o parduotuveje matome zalios spalvos ar supuvusius-juk neinate klausti kas per bardakas?
  noriu pasakyti, kad biznis ir Afrikoje biznis.

  manau, kad tai ne tiek Maxima gudrumas, kiek ir paciu tiekeju.

 3. :))):

  pastaba žinoma teisinga, bet jau nesakykite, kad sugadinta šventė. Tokia Jums ir šventė jeigu tokia smulkmena sugadina ją. Jus pats naudojate tą patį reklaminį triuką kaip ir maxima, kad pritraukt skaitytojų svaidotės stipriomis frazėmis, nors incidentas visiška smulkmena (kaip r maxima norėdama pritraukt dėmesį – užmeta populiariausias prekes).

 4. Lina:

  Nesuprantu kur cia kriminalas 😀 Visuose parduotuvese galioja ta taisykle: nuolaidos NESUMUOJAMOS
  Jeigu per brangu tai tiesiog nepirk 😉

 5. maxima uzknisa:

  jus lohai 😀 palaikau straipsnio kūrėją

 6. Ir aš palaikau autorių,nes teko ne kartą aiškintis dėl kainų Šiaulių Akropolyje.

 7. taz:

  del maximos, tai jei permoki nors puse lito o saleje yra mazesne kaina nei jusu kvite, jie gi duoda 5lt kupona uz klaidinga kaina kai permoki, nebijokite tai prasyti. patikrinta 100proc

 8. jomajo:

  neieskokit subinej smegenu ir negadins maxima Valentino dienos…

  ir is viso atleisk autoriau, bet jei tie saldainiai buvo skirti mylimajai valentino dienos progai tai nejau taip „nubiednejai“ del tu dvieju litu?

  beje, jau seniai yra zinoma, kad akijinems prekems, nuolaida netaikoma, ir nesvarbu koks paveiksliukas uzdetas…

  nebukit tokie materialistai del lito norintis gerkels perkast

 9. O šiandien jau kaina ne geltona,o normali.
  Ir nuolaida tokia pat,kaip visiems saldainiams.
  O kiek žmonių nupirko

 10. O kiek žmonių buvo apgauta?

  o“JOMAJO“manau patsai „maksiminis“,kad tokias išvadas daro.
  Tai kodėl,kai žmonės pradėjo piktintis,staiga pasikeitė kaina ir nuolaida?

  • Lina:

   Todel kad daznai prekyboje klaidos pastebimos klientu deka. Va, pasake kokia pikta teta kad kaina bloga, nuejo mergaite i kabineta ir atspauzdino nauja kaina 🙂
   Supraskit pagaliau, kad prekyboje dirba zmones, jie ir klysta, ir pavargsta.

 11. Rapolas:

  Baisu. Kaip graudu dėl autoriaus.

 12. Anonimas:

  na cia tai smulkmena, pas mus Vilniuje maximoje buvo kitaip, prsipirkom vaisiu darzoviu, kai vaziavom jau namuo masinoj pradejau tyrinet savo ceki, ir ziuriu 2 apelsinai sveria 1,500 kg, na galvoju negali taip but per daug, na idomumo delei paemiai svarstikles ir pasveriau skirtumas buvo 400 gr, pradejau kitus vaisius ir darzoves svert ir ka visi neatitiko, sugrizom i parduotuve, ispradziu nustebo, bet irodyt buvo lengva tai atsiprase ir grazino pinigus, net 15 lt, o kiek zmoniu pereina per ta kasa???? sake kad uzdaris ja kol nepataisys svarstikliu, o kaip ten istikruju buvo neaisku

 13. Anonimas:

  Zmones, atsibuskit jei neasate apsisviete, nekomentuokite ir nedekit tokiu straipsniu, visiems puikiai zinoma, kad akcijos nesisumuoja! jei prie prekes akcinjine kaina, papildomos akcijos nemusa

 14. Jolanta:

  Kaip žiauriai, sumokėjo žmogus pagal savo orinį įsivaizdavimą (kad kažkiek turi kainoti, kai iš tikrųjų akivaizdžiai kainoja ne tiek) daugiau 2 Lt už 2 dėžutes ir „jam sugadino Valentino dieną nepataisomai“. Koks sielos luošis turi būti žmogus, kad jam toks „įvykis“ sugadintų šventę. Taigi parašyta buvo, kad akcijos nesisumuoja, lietuviškai ir aiškiai

 15. Domce:

  Maximoj visada taip nesitikėkite malonių pardavėjų, tik pažiūrės piktu žvilgsniu ir sakys pats kaltas…

 16. Kad tie su Akcija, Maximoje saldainiai „RAFFAELLO“ sugede, mano vaikas apsinuodijo, vemia ir viduriuoja. Nepirkit zmones senu sugedusiu saldainiu ! ! !

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>