Kaip latviški kiaušiniai pavirsta lietuviškais

„Prieš Velykas, kaip ir visi žmonės suskubau pirkti kiaušinių. Niekada net nesusimąsčiau, kad pirkdama lietuviškus kiaušinius namo galiu parsinešti latviškus.

Kiaušinius pirkau Kaune esančiame stoties turguje, buvusio kino teatro Planeta pastate, pas moteriškę, kuri prekiauja tik kiaušiniais ir nuolat būna toje pačioje vietoje (atrodo net nekiltų įtarimas).

Galbūt nebūčiau atkreipusi dėmesio ir suvartojusi kiaušinius, jų dėžutę eilinį kartą tiesiog būčiau išmetusi, tačiau akis užkliuvo ant užklijuotos etiketės, pradėjus žiūrėti atidžiau, pastebėjau, kad po  „Zujų paukštyno“  etikete slepiasi  „Ekstra Svaigas Olas“ etiketė.

Kadangi pakuotė yra iš skaidraus plastiko, tai nesunkiai galima pastebėti pakuotę pakėlus prie lango. Internete pasiskaičiau, kad jau nuo 2008 metų Zujų paukštynui yra tekę susidurti su tokiais dalykais, nes buvo sučiupti prekiaujantys lenkiškais kiaušiniais. Šį kartą gudruoliai ėmėsi latviškų kiaušinių, kurie yra kone per pusę pigesni nei lietuviški. Man įdomu, kur aš galėčiau papildomai kreiptis dėl tokios veiklos?

Kažkaip pikta kai nori nusipirkti lietuviškus kiaušinius ir gauni visai ką kitą, kas dar nevertas tos kainos. Beje pas savo močiutę radau tokią pat kiaušinių pakuotę su tuo pačia perklijuota etikete, tačiau kiaušinius ji buvo pirkusi prieš Kalėdas. Įdomu, kiek laiko jau tai vyksta?“, – nevartok.lt pasakojo kaunietė Lina.

Tokius dalykus turėtų kontroliuoti ir skundus tikrinti Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Linos informaciją perduosime šios tarnybos specialistams ir lauksime patikrinimo rezultatų.

Dėkojame Linai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. dariui:

    kas jums Lina pasake kad latviski kiausiniai perpus pigesni nei lietuviski? nesamone, taip nera. kiausiniai gali buti pigesni nebent ju galiojimo laikas eina prie pabaigos

  2. Pingback: Ne kartą įkliuvęs “Zujų paukštynas” nepardavinėja latviškų kiaušinių, bet taupo išlaidas pakuotėms | Nevartok

  3. Mindaugas:

    o kodėl taip reikia bijoti latviškų kiaušinių? Kuo jie blogesni uš lietuviškus?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>