Kaina ant prekės viena, čekyje – kita. Kodėl?

euras2_maxima„Sausio 1 d. apsipirkome „Maximoje“. Mokėjome jau eurais. Namie peržiūrėjau čekį ir pamačiau, kad vienos prekės kaina, ant pakuotės nurodyta litais, stebuklingai pavirto eurais. Įdomu, ar tokių naujametinių stebuklų pasitaikė ir kitiems? Beje, nemažos dalies prekių kainos suapvalintos tikrai ne pirkėjo naudai. O „Vikingų loto“ bilietai pabrango net 0,45 Lt“, – nevartok.lt pasakojo Dalia.

„Apgailestaujame ir nuoširdžiai atsiprašome dėl šios nemalonios situacijos. Šiuo atveju klaida įsivėlė, kainas įvedant į sistemą ir neteisingai nurodžius valiutą. Visada stengiamės kaip įmanoma greičiau ištaisyti klaidas ir skatiname klientus, tikrinti pirkimo kvitus prie kasos, o pastebėjus klaidą, apie ją pranešti. Visos klaidos operatyviai ištaisomos. Išties šis periodas, kai rinkoje cirkuliuoja dvi valiutos yra ne menkas iššūkis visiems: tiek mums prekybininkams, tiek vartotojams, šiuo laikotarpiu išauga ir klaidų tikimybė. Todėl savo pirkėjų prašome atidžiai tikrinti grąžą bei pirkinių čekius.

Dar kartą primename ir atsakingai pareiškiama, kad kainos Maxima prekybos tinklo parduotuvėse buvo perskaičiuotos automatiškai, vadovaujantis oficialiu lito ir euro kursu bei matematinio apvalinimo taisyklėmis. Kainos perskaičiuojamos ir apvalinamos automatiškai. Mes neturime galimybių individualiai perskaičiuoti atskirų produktų kainų. Kainos, nurodytos eurais, mūsų prekybos tinkle dėl euro įvedimo nebuvo ir nėra keičiamos.
Atkreipiame pirkėjų dėmesį, kad kainų nurodomų litais vertė 1-3 lietuviškais centais gali pasikeisti. T.y. tokia suma prekės litais gali atpigti arba pabrangti. Tokie nuokrypiai į vieną ar į kitą pusę galimi ir atsiranda tik dėl dvigubo valiutų konvertavimo ir sumų apvalinimo, atsižvelgus į 4 skaičius po kablelio.

Kalbant apie loterijų bilietus, UAB „Olifėja“ nuo sausio 1 dienos pakeitė loterijos bilietų kainas. MAXIMA neturi jokio įtakos ir nereglamentuoja loterijos bilietų kainų. Kaip skelbia loterijos bilietais prekiaujanti įmonė, kainos pokytis susijęs su pertvarkyta prizine struktūra, tad nuo sausio 1 d. „Vikingų loto“ bilietas kainuoja 1 eurą (arba 3 litus 45 centus, vietoje 3 litų)“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. PoP:

    Permaisytu kainu deja nemazai

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>