Įvaizdis dar ne viskas, troškulys yra viskas. Coca Colos gėrimus gabens tie patys

Kodėl „Coca Cola HBC“ pasirinko  logistikos kompaniją, kuri neturėjo būtinų leidimų maisto tvarkymui ir transportavimui? Ar krintant gėrimų pardavimams imta tokiu būdu taupyti?

Veterinarijos specialistai konstatavo, kad bendrovės „Disineda“ automobiliai neatitiko net minimalių higienos reikalavimų, keliamų tokioms transporto priemonėms, netinkamos būklės buvo ir sandėlio teritorija. Ar „Coca Cola HBC“ domėjosi kokiomis sąlygomis dirba kompanija be būtinų leidimų?

Anot, „Coca Cola HBC“ atstovės Lauros Puidokaitės kompanija siekia užtikrinti produktų saugą bei kokybę ir tai yra vienas didžiausių prioritetų: „tenka apgailestauti dėl šio įvykio, tačiau bendradarbiaudami su atitinkamomis valstybinėmis institucijomis ėmės visų veiksmų nustatytiems trūkumams pašalinti. Minėti tiekėjo pažeidimai įtakos produkto saugai ir kokybei neturėjo, o buvo susiję su maisto produktų pervežimui taikomiems reikalavimams.“

Priminsime, kad antrojo patikrinimo metu buvo konstatuota – situacija sandėlyje

nepasikeitusi: grubūs higienos pažeidimai nustatyti tiek sandėlio teritorijoje, tiek pačiame sandėlyje, o taip pat ir maisto produktus galimai vežusiose autotransporto priemonėse.

Įdomu ar po kilusio skandalo logistikos bendrovė „Disineda“ ir toliau vežios Coca Cola gėrimus?

„Vakar Klaipėdos miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba išdavė UAB “Disineda” maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą, o transporto priemonės, pervežančios kompanijos UAB “Coca-Cola HBC Lietuva” platinamus produktus atitiko higienos reikalavimus.

UAB “Disineda” vairuotojai visada turėjo sveikatos žinių atestavimo pažymėjimus, kurie leidžia jiems vežti maisto produktus“, – nevartok.lt teigė „Coca Cola HBC“ atstovė Laura Puidokaitė.

Tuo tarpu logistikos bendrovės „Disineda“ telefonu atsiliepęs vyras piktai sumurmėjo: „nieko jums nepasakosiu, nekomentuosiu“.

Kaip šis skandalingas atvejis atsilieps Coca Cola įvaizdžiui?

Ar Coca Cola vartotojų pasitikėjimas yra nebesvarbus? Deja į šį klausimą Coca Cola HBC neatsakė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės:

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>