Itališka kokybė MAXIMOJE – supuvę konservuoti pomidorai „Del Monte“ (papildyta)

„Noriu pranešti, kokiais konservuotais pomidorais prekiauja MAXIMA. Nusipirkome itališkų „Del Monte“ nesmulkintų pomidorų savo sultyse, kurių kaina 2.99 Lt indelis. Ruošdami patiekalą išvertėme juos į keptuvę. Vyras sušuko „žiūrėk koks brudas, jie sugedę“. Į indelį buvo sudėti supuvę, juodomis dėmėmis nusėti pomidorai. MAXIMOJE šie pomidorai nekainavo pigiausiai, todėl juos ir rinkomės. Ant etiketės puikavosi užrašai 100 proc. Italija, „Del Monte“ kokybė. Būkite atsargūs pirkdami šiuos pomidorus“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Dominyka.

„Apgailestaujame, kad mūsų prekybos tinklo parduotuvėje klientas įsigijo pajuodusių pomidorų. Šie pomidorai yra konservuojami Italijoje, o tiekėjas yra iš Lenkijos, tad patikrinti kokybę skardinėse neįmanoma.  Gavę šį kliento skundą, mes iškart pradėjome šios produkcijos patikrinimą parduotuvėse ir informavome tiekėją, kadangi siekiame prekiauti tik kokybiška produkcija. Ateityje šio tiekėjo produkciją tikrinsime papildomai“. – nevartok.lt teigė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Dominykai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. PoP:

  100 proc. Italija 🙂

 2. Dora:

  Kur maximos komentaras???????

 3. :D:

  o italam nusišvilpt 😀

 4. enough:

  tai ar nunešėte į maxima, kad pakeistų ar tik čia pasipiktinot..vienok tikrai nemalonu, kai nekokybiškas produktas sugadina vakarienes ruošimą..ech,visko pasitaiko.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>