Įspėjama nerinkti ir nepirkti Baltijos jūros pakrantėje nugaišusios žuvies

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad, aiškinantis žuvų gaišimo Baltijos jūros pakrantėje, ties Smiltyne priežastis, veterinarijos specialistai paėmė žuvų mėginius laboratoriniams tyrimams.

Pirminiais duomenimis, nenustatyta jokios cheminės taršos ar žuvų infekcinių ligų požymių. Neatmetama galimybė, kad jau sužvejota žuvis buvo gabenama laivu ir iš jo pateko atgal į jūra.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai, gavę informaciją, kad pakrantėje surinktas žuvis gali būti mėginama pardavinėti Klaipėdos turgavietėse, atlieka patikrinimus, kad būtų išvengta nesaugios produkcijos patekimo į rinką.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja visuomenę, kad žmonės patys nerinktų, nepirktų ir nevalgytų nugaišusių bretlingių, nes nenustatyta, kokiomis aplinkybėmis šios žuvys atsirado Baltijos jūros pakrantėje.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Kategorija: Maisto produktai | Žymės:

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>