Iškylas gadina prekybos centrų persūdytos dešrelės ir mėsa (papildyta MAXIMOS komentaru)

Kiekvienas prekybos tinklas vasarą bando suvilioti pirkėjus savo mėsos gaminiais paruoštais kepimui. Idėja puiki ir pagirtina. Juk taip skubantys, ar gaminti nemokantys žmonės išvaduojami nuo papildomo vargo ruošiant maistą.

Tačiau šią vasarą visų prekybos tinklų gaminius išragavęs Rolandas klausia: kodėl gamintojai neturi supratimo apie druską? Kodėl dešrelės ar mėsa sūdomi tiek, kad valgyti juos gali tik užkietėję druskos mėgėjai.

„Per vasarą paragavau beveik viską, ką galima nusipirkti prekybos centruose. Beveik visą vasarą praleidžiu gamtoje ir daug iškylauju. IKI tikrai labai myli druską, labiau už maistą.  Druska lipa per visus galus. Apie NORFĄ nešneku apskritai, blogai. Nebent ten pirkti šviežią mėsą ir gamintis pačiam. RIMI taip pat myli druską.

Įdomiausia yra MAXIMA. Draugams prigyriau šviežias dešreles pirktas MAXIMOJE Mindaugo gt. Vilniuje. Skanu. Tačiau nuvykę švęsti gimtadienio į Klaipėdą ir prisipirkę mėsos gaminių kepimui, tarp jų ir dešrelių, likome labai nusivylę. Technologui norėjosi tas dešras į burną sugrūsti. Kaip galima taip sūdyti…? Kodėl Vilniuje gerai, o Klaipėdoje blogai?“, – nevartok.lt pasakojo Rolandas.

„Apgailestaujame, kad klientas įsigijo sūrių dešrelių. Visos šviežios dešrelės MAXIMA prekybos tinkle yra gaminamos pagal vienodą receptūrą, tačiau norėdami užtikrinti šviežumą, jas gaminame maisto gamybos  cechuose visoje Lietuvoje. Gali būti, kad buvo netolygiai išmaišyta druska, todėl didesnis druskos kiekis pateko į vieną vietą ir netolygiai pasiskirstė bendroje mėsos masėje. Mes operatyviai įspėsime Klaipėdos maisto gamybos cechą ir liepsime patikrinti receptūrą“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Anot Rolando, iškylai geriau ruoštis savarankiškai, nepatingėti pačiam pasiruošyi iškylai. „Šviežios mėsos galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre.  O tie marinuoti gaminiai, pusfabrikačiai tinka nebent tinginiams druskos mėgėjams. Neapsigaukite“, – nevartok.lt sakė Rolandas.

Dėkojame Rolandui už nuomonę ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. ee:

  del to taip sudo, kad nepajustum, kad is pasibaigusio galiojimo, bepradedanciu puti mesu gamina 🙂 jus galvojat sviezias ten deda? del to ir sudo kad kitus skonius ir kvapus uzmusti

 2. enough:

  džyyyzis, tai kiek jūs tų dešrų ir mėsų priėdėt, kad jau visų prekybcentrių ir net kelių miestų išragaut spėjote..puikus tyrimas:D

 3. cioce:

  ar desreles gamina prekybos centrai????

 4. Surus Gyvenimas:

  Pirkėjai, atkreipkite dėmesį į nežmoniškai persudytas namines dešreles Klaipėdoje Nofros parduotuvėje prie stoties. Buvome labai nusivilę, kad jas pirkome. Išsikępe ir paragavę, pajutome, kad ten druskos daugiau nei mėsos. Kam taip gadinti gaminius? Ar dirbantys ten žmonės neatsako už tai? Gal jie dirba apsvaige, nesupranta ko ir kiek deda? Tokiu budu jus tik atbaidote pirkėjus. Po šios druskos terapijos toje parduotuvėje šviežių dešrelių tikrai daugiau nepirksime. Ačiu, druską pasilikite sau!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>