Iš pašteto pabirę musių kiaušinukai sugadino apetitą

pastetas1„Pabuvojome ten, kur ir dauguma mūsų eina kiekvieną dieną – MAXIMOJE. Apsipirkom, apsiprekinom, namučių parvažiavom. Sulaukėm ryto suraityto ir sėdom pusryčių daryti. O tada, o tada… Ir ištiko mus bėda!!! Atsidarius paštetuką, pabyrėjo kiaušinukai… Man ir valgyt ūpas dingo, nes, o siaube, bingo!!! Gniužuliukais susispaudę, kiaušiniukai viduj snaudė. Ne po vieną, ne po du, o visi gražiu būriu!!!

Ko jau ko, bet tokio vaizdo tikrai nesitikėjau pamatyti ant savo pusryčių stalo.
Didžiai Gerbiamas Nemateke! Suprantu, kad vasara. Suprantu, kad šilta. Suprantu, kad visi pavargę ir ištroškę atostogų. Bet… Ar patys tai valgytumėt? Deja, Jūsų darbe – tai ne zoologijos sode – ir musės ten nelabai turėtų būti pageidaujamos.
Atsiprašau, jei kam sugadinau vakarienę ar sočius pusryčius – bet, jei namuose turite VAIKIŠKĄ Nemateko paštetuką – pasižiūrėkite atidžiau. Gal ir Jums „nuskilo“ nusipirkti pariebintą ir pagerintą jo versiją wink emoticon.
Paštetas, kaip ir priklauso, su visais pirkimo įrodymais nukeliavo, kur ir priklauso – lauksim tyrimo išvadų. Tad kokį gėrį šiandien aš radau?? (ir labai džiaugiuosi, kad Deimantas ne pats šįryt darėsi sumuštinukus!!!“, – savo patirtimi soacialiniame tinkle Facebook pasidalino Edita ir Saulius.

„Visų pirma apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai įsigytų tik kokybiškas prekes. Dėl šio nemalonaus įvykio kreipsimės į tiekėją ir bandysime aiškintis, kaip svetimkūniai galėjo patekti į šį gaminį. Vien iš nuotraukos sunku spręsti ar svetimkūniai buvo pačiame paštete, ar ant batono. Dėkojame klientui už išsakytą pastabą ir tikimės, kad panaši situacija daugiau nepasikartos“, – nevartok.lt situaciją komentavo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

„Ką gi – patvirtinimas gautas. Viduje buvo musytės kiaušiniukai. MAXIMA pažadėjo žalą padengti paštetukais arba atiduoti pinigėlius už prekę. Paštetų dar ilgai nenorėsim“, – situaciją pasakojo Edita ir Saulius.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>