Iš kur bandelėse atsirado skruzdės?

„Per Jonines aplankiau mamą gyvenančią Rokiškyje. Užsukau į dviejų X MAXIMĄ, kuri ne taip seniai atidaryta. Nusipirkau dvi bandeles su varške, įdėjau į maišelį ir jį užrišau. Parsivežęs į butą, po kelių valandų pastebėjau, kad užrištame maišelyje laksto skruzdės. Jų radau ir perlaužęs bandeles. Šalia gulėjo ir kitas maistas, tačiau jokių skruzdžių ant jo nebuvo. Manau, kad skruzdes su bandelėm parsinešiau iš parduotuvės“, – nevartok.lt pasakojo Viktoras.

„Apgailestaujame dėl šio nemalonaus incidento. Mūsų kokybės ekspertai patikrino Rokiškyje veikiančias MAXIMA parduotuves, kur, kaip teigia klientas, buvo įsigytos bandelės. Jokių skruzdžių pėdsakų parduotuvėse neaptikta. Į mūsų parduotuves šias  bandeles tiekia „Plungės duona“, jos iš karto sudedamos į atvirą lentyną, tad pastebėti skruzdes paprasta. Bandelių skyriaus darbuotojai teigia skruzdžių nepastebėję.

Mūsų parduotuvėse, vadovaujantis maisto saugos sistema, periodiškai tikrinama, ar parduotuvėse nėra kenkėjų. Vieną kartą per mėnesį parduotuvėse lankosi kenkėjų kontrolės paslaugas teikianti įmonė.

Esant poreikiui, kenkėjų kontrolė gali būti atliekama ir dažniau. Rokiškio MAXIMA X ir MAXIMA XX parduotuvėse po paskutinių, birželio mėnesį vykdytų patikrinimų, pastabų neužfiksuota.

Skruzdės reaguoja į atvirai sudėtus saldumynus, jos juos  aptinka itin greitai. Viena iš galimybių, kad skruzdės saldžias bandeles aptiko, jas jau įsigijus ir išsinešus iš parduotuvės“, – nevartok.lt pasakojo MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Viktorui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. Rda:

    nelaikyk ant peciaus Viktorai 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>