IKI velykinės pinklės (papildyta IKI komentaru)

„IKI parduotuvėje paskelbta akcija: šį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį. 2013 03 28 – 03 31 velykiniams saldumynams ir papuošimams 40% nuolaida.

Nuvykus šiandien į IKI prekybos centrą, išvydau pilną stovą velykinių saldumynų, tarp visų saldumynų gražiai išrikiuotos Kinder kiaušinių dėžės. Kasoje paaiškėjo, kad Kinder kiaušiniams nuolaida taikoma tik 0,10 Lt. nuo vieno kiaušinio.

Paskambinus kokybės telefonu, man buvo paaiškinta, kad Kinder kiaušinis nėra velykų saldumynas, kad jis su velykomis siejasi tik  kiaušinio forma ir, kad gali net sūris būti kiaušinio formos.

Tai kokiu tikslu Kinder kiaušiniai gražiai išrikiuoti ant atskiro stovo, kartu su velykų saldumynais? Kad pirkėjas imtų, kaip akciją ir kasoje su daugiau perkamų prekių net nepastebėtų, kad kinder kiaušiniams nėra nuolaidos. Absurdas visiškas…“, – nevartok.lt pasakojo Rūta.

IKI komunikacijos vadovas Valdas Lopeta pažadėjo situaciją išsiaiškinti ir informuoti: „jeigu taip yra, kaip sako pirkėja, nėra gerai. Aiškinsimės.“

„Prie velykinių prekių esame patalpinę informacinius lapus, kuriuose aiškiai nurodėme, kurioms prekėms galioja akcijos pasiūlymas, juose taip pat nurodytas akcijos laikotarpis, kitos sąlygos. Bet kokiu atveju, atsiprašome pirkėjos dėl patirtų nepatogumų. Papildomai informuosime parduotuves, kad informacija apie akcijoje dalyvaujančias prekes būtų dar labiau pastebima“, – nevartok.lt sakė Valdas Lopeta.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. Na tai ir teisingai pasakė: Kinder kiaušinis nėra Velykų saldumynas. Reikia prieš perkant pamiklinti protą.

 2. JOANA:

  maximoj ta pati situacija… ko is prekybininku daugiau tiketis.. versla daro visais imanomais budais.. taip kad nieko cia naujo..

 3. velyka:

  ar jus kada perkate prekes bunate samoningi ar vaikstot apsiruke)))

 4. geda:

  Is tu kiausiniu ir gyvenam:)

 5. Irmantas:

  Ko jus cia stebites ? :Dpirma karta apie tai girdit ? :DD logikos pasakyme yra. Gal tiesiog reik daugiau mastyt ar paklausti parduotuvej, kad tokiu lengvu triuku neprigautu, o ne susireiksminus verkslenti kaip cia dabar baisiai elgiasi ;DD

 6. juozukas:

  :d juokinga. Jeigu perki velykinius saldumynus, tai gal ir kinderiais susigundysit, kur čia apgaulė? 🙂 Čia tik pasiūlymas, bet kartais dievaž, ima atrodyt, kad žmonės į parduotuvę ateina apimti kažkokio nesuvokiamo svaigulio…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>