IKI supuvusios citrinos akis bado (papildyta IKI komentaru)

„IKI prekiauja supuvusiomis fasuotomis citrinomis. Aplankiau keletą IKI ir visur yra supuvusių.

Ar IKI moka atrinkti supuvusius vaisius nuo nesupuvusių?“, – nevartok.lt klausė IKI citrinomis nusivylęs Tomas.

„Vaisių ir daržovių, kaip ir kitų prekių, kokybei, taikome itin griežtus reikalavimus. Iš tiekėjo gauti vaisiai ir daržovės pirmiausiai patikrinami dar sandėlyje ir tik tuomet, kai esame įsitikinę, jog jie atitinka visus mūsų kokybės reikalavimus, leidžiame jais prekiauti. Parduotuvių personalas taip pat turi periodiškai patikrinti prekyboje esančių vaisių ir daržovių kokybę ir neatitinkančias reikalavimų prekes atiduoti utilizavimui. Tai galioja ir tais atvejais, kai parduodamos į maišelius sufasuotos prekės.

Šiuo atveju greičiausiai buvo laiku nepastebėta, jog viename maišelyje yra nekokybiškų citrinų. Labai dėl to apgailestaujame ir atsiprašome pirkėjo“, – nevartok.lt aiškino IKI komunikacijos vadovas Valdas Lopeta.

Dėkojame Tomui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. sakas:

    Kas cia gali pirktis isskyrus snobus.jiems ir supuvusios citrinos ne beda

  2. taz:

    tai gali atsakyti standartiskai: maza kaina, nori pirk, nori nepirk, tikrink ka imi, niekas prievarta nevercia ir pan…

  3. Cesarius ( Vilnietis ):

    Nesuprantu kam tiek užsakyti maisto jei žino ,kad neišpirks ! Kažkur girdėjau , kad turi būti visada pilnos lentynos ! Kosmosas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>