IKI – Galintos grikiai su priemaisom

Grikių kruopos, kilmės šalis – Lietuva. Tokia informacija skelbiama ant patikrinto „Galinta ir partneriai“ produkto. 2011 m. kovo mėn. pagal atliktus cheminius tyrimus grikių kruopose, aptiktos viršijančios didžiausią leistiną normą mineralinės priemaišos – 0,12 % (DLK – 0,05 %). Mėginys tyrimams buvo paimtas Kėdainių r. VMVT inspektorės, iš UAB „Palink“ prekybos centro IKI. Produkcijos gamintojas – UAB „Galinta ir partneriai“.
Mineralinės priemaišos – tai smėlis, žemės grumsteliai, žvirgždas, dulkės, akmenukai, rūda ir šlakas.

Kažin ar tokių priedų savo meniu norėtų rasti vartotojas? IKI šiol deklaruoja, kad tik kokybiškos prekės yra įmonės prioritetas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (5)

 1. Jurgis:

  Kruopos su mikroelementais…tai sveika :-))))

 2. k:

  galinta vsiskas meslas, pastoviai pilna siuksliu ju kruopuose.

 3. Susirūpines:

  man teko virti galintos ryžius maišeliuose, tai išvirus teko išmesti lauk nes po virimo tapo pilkai juodos spalvos, nuo to laiko galintos produkcijos vengiu, o grikiuose tai visada pilna šiukšlių, todėl galintos grikių išvis nerekomenduoju pirkti

 4. Vartotojas:

  Parašiau laišką į valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą dėl graužikų ekskrementų UAB „Galinta ir partneriai“ grikių kruopose. Kažin ar iš kyšių gyvenanti tarnyba kažką pakeis, tai noriu informuoti visus, kad valgyti šios bendrovės gaminius pavojinga sveikatai.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>