IKI pasišaipė iš arbūzo pirkėjo

beseklis„Šeštadienį, keliaudami į Palangą stabtelėjome Jonavoje, viename iš prekybos centrų ,,IKI“ nusipirkti arbūzo. Lentynoje gulėjo graikiški tradiciniai arbūzai ( su sėklomis ), ir Ispaniški ,,besėkliai“ arbūzai. Kadangi, praeitą vasarą poilsiavome Ispanijoje, ir ragavome besėklių arbūzų, tai ir prekybos centre  nutarėme pirkti ispanišką ,,besėklį“ arbūzą. Nors 1kg kaina ,,besėklių“ buvo triskartus didesnė, negu ,,tradicinių“ arbūzų. Palangoje, perpjovę arbūzą pamatėme, kad ,,besėklis“ arbūzas yra su sėklomis.

Paskambinus ,,IKI“ kokybės telefonu, ir papasakojus situaciją, jaunuolis anapus laido pasakė : ,,anokia čia bėda, kad  besėklis arbūzas yra su sėklomis. “ Ir padėjo ragelį.
Tautiečiai, būkit budrūs, pirkdami ,,besėklius arbūzus“ ,,IKI“ centre!“, – nevartok.lt pasakojo arbūzą nusipirkęs ir juo nusivylęs Raimundas.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (8)

 1. Tukas:

  Pirkėjau, perkate ir nežinote ką. Besėklis arbūzas: „Besėkliai arbūzai gali turėti neišsivysčiusių sėklų ir keletą subrendusių sėklų“. Iš nuotraukos matosi, kad būtent baltos sėklos ir kelios juodos.

  Nereikšmingas skundas.

  • Raimundas:

   Ispanuose besėkliai arbūzai – tai arbūzai be sėklų. Čia tik LT gali būti – „besėkliai“- su „blogai išsivysčiusiom sėklom, keletą subrendusių sėklų “ ir t.t.
   Matau, kol LT bus taip mastančiu – prekybos centrai klestės pardavinėdami „kates maiše“…

   • Rasa:

    Būna ir besėklių vynuogių, kurios turi neišsivysčiusius rudimentus ir jie jaučiami valgant. Viskas priklauso nuo veislių. Nekalbu apie tas besėkles, kur parduotuvėse yra vienintelė veislė ir dauguma kutokių gal net nežino ir neįsivaizduoja. Kalbu apie tai, kas aplamai yra vyndarių selekcijoje, kad besėklės nebūtinai yra 100% besėklės.

  • Besamone:

   Nebejuokink gerai su savo debiliskais komentatais

 2. Linas:

  Beje, valgant baltas sėklas jos net nesijaučia, nes jos valgomos…:)

 3. to Raimundas:

  Ispanija – ne Lietuva, o ir Ispanijoje žino, kas yra besėkliai arbūzai.
  Mandarinų yra įvairiausių rūšių, tas pats ir su arbūzais…

 4. x2you:

  Tegul maziau saiposi, traku iki, vaziuojant link aukstadvario kur, buvo akcija ir daug arbuzu prikrauta, paemiau, buvo visiskai suruges. Tingejau grizinet atgal, laiko neturejau. Tai va irgi nieko gero. Bet tai buna visko. Ka padarysi.

 5. Baudėjas:

  a būna besėkliai obuoliai , kriaušės , cukinijos ?!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>