IKI myli seną maistą

IKI myli maistą ir pasibaigusio galiojimo išpardavimus.Kai lankiausi parduotuvėje  ketvirtadienį (kovo 14d.) buvo siūloma pirkti 11 dienų senumo JAVINUKAI. Geriausi iki 03 03 2013. Iš tos meilės maistui IKI nebemato galiojimo terminų? IKI prekybos centre Mada jau seniai turbūt nematė regiono vadovo, o vadovas greičiausiai nemato kas darosi salėje… Gėda ir tiek. Pirkėjai būkite budrūs!!!“, – nevartok.lt skaitytojus informavo Tomas.

Dėkojame Tomui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. Lina:

    Labai brangi parduotuvė.O prekių įvairovė skurdi.

  2. Natalija:

    IKI tinklas išvis nevertas dėmėsio. Kiekviena kartą nueidami į IKI parduotuvę, galite pastėbėti, kad duonos skyriuje duona parduodama jau praejus galiojimo terminui. Paprastai pasakoju, kiekvieną ryta į priekį deda pradelsta galiojimo termino prekes, o už paskos dėda (jei liko vietos) šviežūs produktus. Žinau ką sakau, teko dirbti tokioje parduotuvėje, maža to jeigu duona su pasibaigusiu galiojimu laiku neišperka, tai net išskaičiuoja iš darbuotojo atlyginimo kas atsakingas už šį skyriu. Mano prisiminimai darbo IKI parduotuveje – yra KOŠMARAS. Jau praejo tiek metu, kai aš ten dirbau, dar nekarta neapsipirkau IKI tinkle.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>