IKI iliuzijų menas – kaip nepastebimai pabranginti pieną

Lentynoje nurodyta kaina - 2,89 Lt, čekyje išmušama – 2,95 Lt

Ką reikia padaryti, kad vartotojas vieną ar kitą produktą įsidėtų į savo pirkinių krepšelį, o prekybos centras iš to turėtų naudos? Viskas labai paprasta – lentynose reikia nurodyti tą kainą, kurią norėtų mokėti pirkėjas, o čekyje išmušti tą kainą, kurią norėtų gauti pardavėjas.

Panašu, kad pelną nešantį iliuzijos meną puikiai įvaldė IKI prekybos tinklas. Nevartok.lt gavo ne vieną pirkėjo skundą, kad IKI kainos nurodomos lentynose ir čekiuose skiriasi.

Nusprendėme patikrinti, ar IKI iš ties gudrauja tokiu būdu. Nutarėme pirkti pieną, be kurio neapsieina daugelis šeimų.

Natūralus Dvaro pienas, kurį galima rasti visuose prekybos tinkluose. IKI jo kainą nurodo 2,89 Lt, tačiau prie kasos pirkėjų laukia siurprizas – čekyje išmušama kita kaina – 2,95 Lt. Tiek šis pienas kainuoja beveik visuose kituose prekybos tinkluose.

Tad kyla klausimas – ar toks IKI prekybos tinklo gudravimas padės ilgai išlaikyti lojalius vartotojus? Vargu ar pirkėjai patikės jau nuvalkiotu tampančiu pasiteisinimu, kad tai parduotuvės darbuotojo klaida. Atsiprašome.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (4)

 1. hmm:

  o riebumas atitinka? cekyje ir sitos kainos> nes dar yra 2.5% riebumo pigesnis dazniausiai. Cia gal ir klausimas

  • Anonimas:

   naturalus pienas kitokio riebumo :))) man rods ponas irgi riebiai cia nori nusukt kazka 😀

 2. elae:

  ai, dabar visi prekybcentriai labai gudriai gudrauja, kaip moka taip sukciauja. Cia jau pirkejo pastabumo klausimas, pastebes mela, ar ne. as jau praktiskai per prievarta einu prekintis, matyt atejo toks laikas, kai tas prekynimasis tampa kancia.turi ziuret galiojima, kainas, kokybe, ir dar stebeti kasoje ka musa…uzknisa, jokio malonumo nebeliko…

 3. Touchstone:

  dvaro pienas…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>