Ieškote šviežių salotų? Aplenkite RIMI

„Rasti šviežių salotų RIMI neįmanoma. Jos visos suvytusios arba pradėjusios pūti. Teko matyti, kad kituose prekybos centruose salotos laikomos, kur palaikoma vėsi temperatūra. Ant vienų salotų pakuotės perskaičiau, kad jas rekomenduojama laikyti temperatūroje +5 C. RIMI to tikrai nėra. Dėl to jos vysta ir genda. Keista, kad niekas tų prastų salotų neperrenka. Kas gali pirkti tokias iceberg salotas, kurios kainuoja trylika litų už kilogramą (nuotraukoje)?“, – nevartok.lt klausė Narimantas.

Dėkojame Narimantui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. marija:

  nevartok.lt – nusivaziavot. nei kokioje parduotuveje nei kad tikrai rimi nera jokio irodymo. tiesiog salotos. aisbergu salotu kotai visasa pakeicia spalva ir nebuna balti. pasiziurejus y tokia nuotrauka as irgi galiu nufotkinti bet ka ir parasyti kad prekybos centre kuris man nepatinka pirkau. vakar man saldytuve grietine sugedo, nes menesi laiko pralaikiau – nufotografuoju ir atsiunciu jums ir sakau kad pirkau vakar iki prekybos centre, o jus desit ir rasysit. IKI apgaudineja ir prekiauja sugedusia grietine ! vbs (viena boba sake ) radijas tikslesne informacija pateikineja nei Jus.

 2. !!!!!!!!!!!:

  Suitinku su p. Marija

 3. Keista,pirkėjai palaiko parduotuves…
  O gal čia rašo parduotuvių atstovai???Tai labiau panašu į tiesą.
  Gerai,kad žmonės fotografuoja,nes tikrai tokių nesąmonių būna prekių lentynuose.

 4. Elena:

  Rimi -tikra gėda !!! Po darbo šis centras man pakeliui,todėl viską pirkdavaus iki to momento, kai pasigavau kažkokią bakteriją ir sirgau beveik 2 mėn. maniau,kad jau iškeliausiu į dausas…Tik vėliau paaiškėjo, kad tai Jersiniozė. Rimi “ šviežiausios“ daržovės ??! Nežinau,kaip ten kas teisinasi,bet į tokias daržoves šlykštu žiūrėti,apie pirkimą nėra jokios kalbos.
  Kai matau užrašą 1 klasė, o vaisiai ir daržovės sumukę, sumušti,smirdantys išvaizda pasibaisėtina,tai noris sužinoti,kaip atrodo 2 o ypač 3 rūšis?! 1 rūšies seniai neperku :)))))

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>