Į šiukšlyną turintys patekti pomidorai – „Maximos“ lentynose

„Labai pigu“ – tokios iškabos „Maximoje“ skelbia, kad pirkėjai gali pigiau įsigyti siūlomų daržovių. Tačiau tai ne akcija. „Maxima“ tokiu būdu bando atsikratyti prastos kokybės pomidorų ar agurkų.

„Mes pigiau parduodame daržoves, kurios nėra pačios aukščiausios kokybės“, – nevartok.lt teigė „Maximos“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento vadovė Lina Muižienė. Nevartok.lt užfiksavo pardavimui netinkamus pomidorus vienoje iš Vilniaus „Maximų“(žiūrėti nuotrauką). Daržovės pradėjusios gesti, pažeistos ir purvinos. Taip atrodančiais pomidorais apskritai negalima prekiauti.

Kaip turi atrodyti vartotojams siūlomos daržovės nustato Europos komisijos reglamentas. Pomidorai privalo atitikti būtiniausius kokybės reikalavimus. Visų klasių pomidorai turi būti nepažeisti, sveiki. Puvinio ar gedimo pažeista ir dėl to vartoti netinkama produkcija neleistina. Pomidorai turi būti švarūs, be jokių matomų pašalinių medžiagų, šviežiai atrodantys, be kenkėjų, nepažeistu minkštimu, be perteklinės išorinės drėgmės, be pašalinio kvapo ir (arba) skonio. Panašu, kad „Maxima“ yra nesusipažinusi su kokybės nuostatomis arba tiesiog bando pelnytis mažesnes pajamas turinčių vartotojų sąskaita.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. sss:

    😀 man juokas jau ima is tos maximos ziuresim kuom pasiteisins si karta, turbut sakys ka turi neprimatancia darbuotoja. 😀 oi…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>