HBH Vilniuje – viduje šalta, maistas neskanus

HBH nuotr.

„Nesu bambeklis ir nesu labai išrankus maistui. Tačiau apie savo apsikankymą HBH vadinamajame restorane prie Vilniaus noriu papasakoti. Prisimenu tuos laikus, kai čia buvo „Žaldokynė“. Po to apsilankiau, kai po ilgos pertrauko atsidarė HBH. Viskas buvo neblogai. Tačiau dabar viskas pasikeitė į blogąją pusę. Visų pirma, užsukus, pajutome, kad viduje labai šalta. Jeigu šalta, tai ir nejauku. Reiškia taupo šildymui. Valgyti be striukių nebuvo jokios galimybės.

Iš kart blogai nuteikė atneštas rinkinys prie vyno. Vynuogės buvo supuvusios ir peršalusios, turbūt ne vieną dieną gulėjusios šaldytuve. Kažkaip perrinkome jas. Tada sulaukiau savo šonkaulių porcijos. Susidarė įspūdis, kad kažkas jau kartą pavalgė, vieni kaulai be mėsos. Apgraužiau, nes buvau alkanas. Kolega valgė koldūnus. Jam pasisekė labiau. Iš restorano išėjau alkanas ir sušalęs. Vienintelis malonus dalykas – mus aptarnavusi padavėja, miela ir kultūringa. Abejoju, ar dar kartą ten sugrįšiu“, – nevartok.lt savo įspūdžius pasakojo HBH Vilniuje apsilankęs Viktoras.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. ...:

    Ne į tas duris įėjote, pastatas šalia dar stovi 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>