Graužikai MAXIMOJE randa ko užkąsti

„Vaikstinėjam Klaipėdoje Akropolio Maximoje, prekinamės. O vaikas man ir šaukia – mama, žiūrek pelytes valgo, ir eina jis prie jų…Tik atsisuku, prie sūrio, jogurtų šaldytuvo, lekia pelytės sau į kojas išsigandusios.

Parodžiau pardavėjai, kad palindo po stalu, o ji tik pažiūrejo, ir toliau darbavosi. Turbūt visiems buvo šestadienis, visi nori užkąsti… Bet kur higiena? Vėliau turbūt tame skyriuje bus akcija“, – šypsenos neslėpė klaipėdietė Laura.

„Dėkojame klientei už informaciją apie vienoje iš mūsų parduotuvėje pastebėtus graužikus. Išties negalėtume įvardinti priežasčių, kaip parduotuvėje graužikai galėjo atsirasti ar kaip jie nebuvo pastebėti.  Vykdant graužikų prevenciją parduotuvės nuolat tikrinamos, įvertinus, kad šis ruduo yra neįprastai šiltas, patikros grafikai netgi yra dažnesni nei įprasta. Paskutinį kartą ši parduotuvė, kurioje galimai buvo pastebėti graužikai, buvo tikrinta š.m. lapkričio 7 d. Patikrą atliko įmonė „Dezinfa“, yra patikrą patvirtinantys dokumentai. Pakartotinai patikrai įmonė „Dezinfa“ buvo iškviesta šį savaitgalį, vienai iš parduotuvės darbuotojų pranešus, kad klientė galimai parduotuvėje pastebėjo graužikus. Taigi, mūsų darbuotojai į klientės išsakytą pastabą apie graužikus sureagavo ir kaip dera, pranešė apie tai graužikus naikinančiai įmonei. Pastaroji parduotuvėje graužikus naikinančių, taip pat prevencinių priemonių, užkertančių kelią graužikų plitimui,ėmėsi šiandien“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovės Renata Saulytė.

Dėkojame Laurai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. ddd:

    o tai ka galvoja kad nebus peliu… durys gi neuzsidaro kiaura diena… namuose ziurek tik palik netycia minutei praviras ir jau pele yra… tai ten isvis lek kur nori…. is karto nuodais ar spastais irgi neisgaudysi…. dirbau maximoje, tai tu peliu…. pamenu buteliu tara pakeliau prie kasu, tai pulkas peliu ir nubego…. tai isivaizduoju kaip jos skaniai nakti pavalgo

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>