Gaudomi nesąžiningi turgaus prekeiviai

Telšių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dviem prekeiviams, prekiavusiems pagal verslo liudijimus L. Strazdauskienės turgavietėje, uždrausta prekiauti žuvimi ir kiaušiniais.

Sprendimas priimtas po to, kai planinio tikrinimo metu Telšių valstybinės maisto ir veterinarijos inspektoriai, atlikę patikrinimus turgavietėje, nustatė pažeidimų. Pardavėja, prekiavusi įvairia žuvimi ir žuvies gaminiais, negalėjo pateikti žuvies įsigijimą patvirtinančių dokumentų 47 kg pardavinėjamų didelių, silpnai sūdytų Atlantinių silkių su galvomis.

Patikrinus prekybos vietą, kur buvo prekiaujama UAB „Mažeikių rugelis“ Ylakių paukštyno kiaušiniais, nustatyta, kad 270 vnt. buvo supakuoti į įvairių gamintojų, panaudotas pakuotes, prekeivis negalėjo pateikti kiaušinių įsigijimo dokumentų, neužtikrino maisto produktų atsekamumo, prekės buvo neženklintos.

Telšių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai šiems dviems prekeiviams surašė sprendimus dėl produktų teikimo į rinką uždraudimo. Turgaus prekeiviai įpareigoti utilizuoti neaiškios kilmės, galimai nesaugius maisto produktus. Informacija apie nesąžiningus prekeivius perduota Telšių apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>