Garsiame restorane MEKSIKA įtariami apsinuodijimai

Algirdo_namasBendrovei „Meksikana“ priklausantis restoranas „Meksika“ Vilniuje (Algirdo g. 2/ J. Basanavičiaus g. 22) laikinai negalės gaminti maisto ir priimti lankytojų. Taip nusprendė Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, nes gavę kelis vartotojų pranešimus dėl galimų apsinuodijimų maistu ir atlikę patikrinimą šiame restorane, nustatė grubių pažeidimų.
Rasta maisto produktų su pasibaigusiu tinkamumo vartoti terminu, pusgaminių be privalomos ženklinimo informacijos. Kai kurių patiekalų technologiniai aprašymai buvo parengti neišsamiai, nenurodant jų terminio apdorojimo trukmės ir laiko. Neužtikrinama tinkama patalpų ir inventoriaus higiena.
Svarbu, kad Vilniaus VMVT inspektoriai restorane „Meksika“ grubių pažeidimų nustato jau ne pirmą kartą. Tad paėmė įrangos ir inventoriaus aplinkos bei maisto produktų mėginius mikrobiologiniams tyrimams ir tęsia tyrimą dėl apsinuodijimo atvejų.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>