GARDĖSIO naujiena IKI – galiojantis produktas su pelėsiu

„Labai nusivyliau kepyklos „Gardėsio“ nauju produktu – sumuštinių duona „Auksė“. Pastebėjau, kad IKI parduotuvėje Žirmūnų gatvėje parduodama duona yra supelijusi, o jos galiojimo laikas nėra pasibaigęs“, – nevartok.lt paskambinęs sakė vilnietis Robertas.

Vyras paragino skubiai apsilankyti parduotuvėje ir patiems tuo įsitikinti. Joninių dieną atvykę į nurodytą IKI parduotuvę aptikome supelijusią GARDĖSIO sumuštinių duoną „Auksė“.

Segtukas su data ant duonos skelbė, kad produktas galioja iki birželio 26 dienos. Deja pelėsis jau buvo padengęs pirmąsias sumuštinių duonos riekeles.

Šį produktą perdavėme IKI parduotuvės kasininkei ir įspėjome, kad supelijusiais produktais prekiauti nevalia.

Dėkojame Robertui už suteiktą informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. :(:

  sugadino pusryčių nuotaiką 🙁

 2. Povilas:

  Drėgmės papuolė ir tiek.

 3. Elena:

  Šviežias produktas neturėtų pelyti. Pirmas požymis, kad naudoti nekokybiški miltai.Tuomet visada išlenda pelėsis.tai pasakys bet kuris duonininkas.

 4. Visuose miltuose yra pelėsio, kurio kiekis yra nereglamentuojamas.
  Esant palankioms sąlygoms(šiluma,drėgmė) šis pelėsis pradeda „gyventi“.
  Deja,pirkėjui produktas turi būti kokybiškas.
  „Gardėsio“ niekas nuo atsakomybės neatleidžia….

 5. Įprasta:

  Terminio apdorojimo metu dėl aukštos kepimo temperatūros pelėsis duonos tešloje žūva. Kalti ne miltai, o nešvarios, nehigieniškos kepimo arba pakavimo cecho patalpos – tai jums pasakys bet kuris mikrobiologas. Užkrėtimas pelėsiu galėjo įvykti būtent jose ir, net budamas šviežiu, dėl to kepalėlis pradėjo intensyviai pelyti. Tiesa, dar viena gera žinia, susijusi su supelijusiu kepaliuku – įprastai duona kepama su konservantais, kad produktas ilgiau negestų. Šiuo atveju, ką parodo pelėsis, konservanto duonoje nebuvo visiškai arba jo kiekis nežymus. Tiesa, tai neatleidžia nuo atsakomybės gamintojo ar perpardavinėtojo produkciją gaminti, transportuoti ar pardavinėti remiantis įstatymais ir higienos normomis, o ne savo fantazija.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>