Gaminys „BRIM“. Valgoma-nevalgoma

„Nusipirkau sūrio gaminį „Maximoje“ Panevėžyje Klaipėdos g. 103. Dėdamas prekę i krepšelį pamaniau, kad tai nauja rūšis pavadinimu „Brim“. Bet pasirodo, kad dviračio neišrasi. Kai žmona pamatė ir paragavo, tai negalėjo net nuryti. Pabandžiau ir aš. Verdiktas – išspjoviau, tai riebalinis-baltyminis gaminys su sūriu 25%rieb.  „Brim“ sudėtis labai įdomi – rasi ko tik nori, bet tik ne sūrio. Prie kokios maisto prekių kokybės privedė krizė. Įdomu, ar gamintojo UAB „Varėnos pienelis“ savininkai valgo ką patys gamina? Labai abejoju. Žmonės, žiūrėkime, ką perkame, nes parduotuvių lentynos lūžta ne nuo maisto, o nuo maisto pakaitalų. Galbūt gamintojas turi ką pasakyti, būtų įdomu sužinoti“, – nevartok.lt skundėsi pirkėjas iš Panevėžio D.

Iš tiesų gaminio sudėtis yra išskirtinė – vanduo, tirštikliai (bulvių krakmolas, pieno baltymai), išrūgų milteliai, emulsikliai, augaliniai riebalai ir tik 5 procentai fermentinio sūrio. Tad koks „gurmanas“ galėtų valgyti tokį produktą?

UAB „Varėnos pienelis“ vykdantysis direktorius  Kęstutis Izokaitis sako, kad tokie gaminiai labai sparčiai populiarėja Europoje.

„Augaliniai riebalai nėra nuodas. Tokius gaminius mielai perka Lenkijoje, Vokietijoje ir ypač Graikijoje. Daug produktų su panašiais ingridientais suvalgoma JAV. O amerikiečių gyvenimo trukmė pakankamai ilga“, – nevartok.lt aiškino vienas iš bendrovės vadovų.

„Savo asortimente turim platų įvairiausių produktų pasirinkimą – tiek išskirtinių gurmaniškų gaminių, tiek paprastų, skirtų kasdieniam vartojimui. Ant kiekvieno produkto yra nurodoma gaminio sudėtis, todėl kiekvienas pirkėjas laisvas pasirinkti – kokius gaminius pirkti ir vartoti, kurie jam yra skanūs, o kokie ne. Jūsų minimas produktas taip pat turi savo pirkėją“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Nevartok.lt rekomenduoja pirkėjams visada atkreipti dėmesį į produktų sudėtį ir rinktis gaminius, kurių kokybe neabejojate.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. J.:

  tai kokio kvailumo turi buti zmogus,kad pirkti ne suri,o surio gamini..cia gi tas pats kaip augaliniu riebalu misinys(tipo grietine),ir panasiai…viska pasako zodis“produktas“

 2. Zina:

  Paragavau ir išmėčiau, tai kietas margarinas ir kepant nesilydo kaip sūris 🙂

 3. aiste:

  jei nori sūrio – tai ir pirk sūri.. o ne augaliniu riebalų mišinį … nesuprantu as tokiu skundu… kiekvieno teise rinktis

 4. gg:

  sitas suris turbut dar buvo ir nukainuotas ,nes kainos nubraukytos 🙂

 5. Visiškai nelogiškas skundas. Juk sudėty aiškiai matomi ingredientai.
  Ar norėta apgauti save?. Perkam riebalinį-baltyminį gaminį, o norim sūrio.
  Net nejuokinga…..

  • joo:

   O kas kaltas kad kvailas vartotojas neziuri ka perka… o paskui raso i nevartok.lt su savo spangimais…

 6. K.:

  ot tai skundas, kam toki is viso deti?..

 7. Artistas:

  Sūrio gaminiuose paties sūrio nebūna. Tai tas pats, kas tepų riebalų mišinį vadinti sviestu.

 8. hmm:

  nelabai suprantu skundo prasmės – juk nei gamintojas, nei maxima pirkėjo neapgavo ir net nebandė apgaudinėt – pavadinimas aiškus, sudėtis aiški. gi matai ką perki, jei nenori – nepirk. nusipirk cemento maišą senukuose ir irgi skųskis, kad nevalgomas.

  O čia dabar – pirko kakutį už kapeikas, ir skundžiasi, ko ne aukščiausios klasės gurmaniškas sūris…pfffff… ir dar publikuoja tokius niekinius skundus.

 9. Pirkejas D.:

  Tu J: dusk isvis. Koki sss idomu tu valgai? As jo tai net nevalgiau. Ziurkes jus blet.

 10. anonim:

  perka suda, o nori saldaini ahahahaha

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>