„Gaivūs“ MAXIMOS pomidorai

Kas dieną – po naujieną. Ne išimtis buvo ir šis savaitgalis MAXIMOJE. Pirkėjams buvo pasiūlyta nežinia kuo purkštų, nešvarių pomidorų. Prekybos centro personalas nesivargino jų perrinkti ir pašalinti iš prekybos.

Visi prekybos tinklai puikiai žino, kad prekiauti prastos išvaizdos daržovėmis yra draudžiama, juolab, jeigu ant jų yra akivaizdžių pašalinių medžiagų požymių.

Nevartok.lt atkreipia dėmesį, kad tokios išvaizdos daržovės gali ne tik sugadinti apetitą, bet ir pakenkti sveikatai.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. Gediminas:

  O žemėtomis bulvėmis irgi draudžiama prekiauti? 🙂

 2. Įprasta:

  Nereikia ironizuoti, Gediminai. Yra Europos Sąjungos vaisių, daržovių, riešutų ir uogų prekybos standartai, kuriuose, kaip ir pamini nevartok.lt, nurodomas draudimas prekiauti nešvariais produktais. O tai, kad pas mus Lietuvoje, kitaip nei kitur, įpratę ignoruoti įstatymus, taisykles ir apskritai viską, tai jau Lietuvos verslininkų bėda. Pastaba apie žemėtas bulves Jums atrodė kaip pokštas, tačiau atsakymas – taip, remiantis šiuo prekybos standartu draudžiama.

 3. nieko naujo:

  turetume jau priprasti….kalbam daug-darom mazai,nuo darzelio reikia mokinti laikytis tvarkos….nezinau kiek kartu turetu uzaugt kad ismoktumem gyventi svariai,sveikai,naudingai..:)

 4. ponas pomidoras:

  Gediminui – labai idomu, ar pats perka tokius pomidorus, kurie padengti sesiom skirtingom spalvom.

 5. J.:

  o tai jus tu darzoviu nusiplaut nesugebat ar kaip??ar svarius,ar nesvarius-viesvien reikia plauti ir labai gerai nuplauti..o dar geriau visas darzoves ir vaisius sodos tirpale pamirkyti,tada nebaisus jokie chemikalai

 6. Oho:

  kiek Maximos užtarėjų…Matyt, patys nesuvokiate, kaip nusišnekate. Ar jums nežinoma elementari informacija apie ligų protrūkius pasaulyje ir žmonių kančias, kovojant su ligomis.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>