Ekologiški RIMI agurkai lentynose pūva ekologiškai

Rimi_agurkai„Kada tik keliu važiavau pro RIMI, man verkė iš skausmo širdis; Gaili ašarėlė beplovė skruostus ir mėlynas temdė akis!
Ir veltui dvasią raminti norėjau, aplinkui vien tamsią naktį regėjau. Taip galėčiau perfrazuoti mūsų klasiko Maironio kūrinio „Trakų pilis“ posmą. Kai tik savaitgalį atvykstu į RIMI, tikrai verkia širdis – sudžiuvusios pageltusios salotos, pageltę ir supuvę agurkai. Pamatei, kad taikoma akcija, neik artyn, reiškia daržovė jau „nebegyva“. Nesvarbu, kad pvz. ant salierų parašyta „traškūs ir sultingi“. Gal jie ir buvo tokie, kai juos skynė ispanas Felipe. Bet RIMI jie tikrai jau nebe tokie, bent jau šį savaitgalį. Tačiau RIMI „juodasis arkliukas“ šį svaitgalį – ekologiški agurkai parduodami taikant akcijinę kainą. Supuvę, pageltę, išpurusiais minkštais galais. Ne ką geresni ir kiti agurkai, kurie geltonuoja ir minkštėja stovint šalia jų. Įdomu, kas bus viduržiemį“, – nevartok.lt pasakojo RIMI apsilankęs Viktoras ir atsiuntęs ekologiško agurko nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>