Dvokiantis maistas į namus iš SOYA: pažadėjo pakeisti, bet pamiršo

sushi1„Užsisakiau sushi iš restorano Soya. Atvežė su sugedusiu majonezo ir baziliko padažu. Kvapas buvo toks, kad baisu dėžutę atidaryti. Pranešus apie tai, atsiprašė ir pasakė, kad atveš kitus. Deja pralaukus dvi valandas taip nieko ir neatvežė“, – nelinksma nutikimą nevartok.lt papasakojo Sida.

Rekomenduojame visada patikrinti maisto kokybę prieš sumokant pinigus už į namus pristatytą maistą. Įsitikinti ar patiekalas šviežias ar neturi pašalinio kvapo. Pašalinį nemalonų kvapą skleidžiantis maistas gali sukelti sunkų apsinuodijimą.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. X5:

    Taip vienu metu buvo kokybė visų šito tinklo labai pagerėjus. Bet paskutinius kartus užsisakinėjom tai tiesą sakant visiškas šudas, kurio neįmanoma valgyt. Situacija panaši kaip buvo krizės metu, kai viskas neskanu ir šlykštu buvo. O labai gaila. Nes jau kurį laiką tikrai normaliai ir skanu buvo. Tai va. Radau jau kur skaniau.

  2. Moni:

    Jo bjauru

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>